У Полтаві обговорили переваги та недоліки навчання за кордоном

0

У Полтаві пройшов тренінг «Запровадження європейських стандартів та цінностей в українській системі освіти: виклики та пріоритети», повідомляється на сайті міської ради. До участі у дискусійному клубі долучилася студентська молодь, яка орієнтується на європейські напрямки розвитку освіти, культури, а також бажає отримати нові можливості для розвитку, самоосвіти, самореалізації.

Фото: rada-poltava.gov.ua

Фото: rada-poltava.gov.ua

На заході обговорили переваги та недоліки навчання в Україні та ЄС, а також зміни, які необхідні в системі освіти; відтік найкращих спеціалістів та створення умов для їх повернення, а також стажування у ЄС для держслужбовців, підприємців, неурядових громадських організацій.

“Враховуючи економічні показники, нестабільний рівень життя та відсутність фінансування проектів, ідей, винаходів, в останні роки спостерігається тенденція відтоку молодих фахівців закордон. Також, багато молоді пройшовши програми стажування закордоном, залишаються працювати не в Україні. Якщо порівнювати освіту в Україні та Європі, можна дуже довго говорити про переваги та недоліки, але все ж таки хочеться побажати, щоб всі молоді фахівці поверталися після навчання чи стажування закордоном в Україну”, – повідомляється на сайті Полтавської міської ради.

Організатори заходи – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з громадською організацією «Молодіжна Альтернатива», що є виконавцем проекту «ЄС: вибір української молоді».

Катерина Шевелєва

Коментувати

19 березня 2018