У Полтаві не порушуватимуть прав громадян при затриманні поліцією

0

23 лютого у приміщенні Головного управління Національної поліції в Полтавській області підписали меморанум про співпрацю поліції та регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повідомляє прес-служба управління.

Screenshot_47

Фото: pl.npu.gov.ua

Підписання меморандуму забезпечить щоденний обмін інформацією стосовно фактів порушення прав затриманих. Регіональний центр та поліція співпрацюватимуть задля недопущення порушень прав людини на захист під час затримання, тортур, нелюдського поводження із затриманими, запобігання випадків засудження невинних людей та порушення гарантій адвокатської діяльності.

На підписанні були присутні начальник Головного управління Національної поліції України Олег Бех, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Олександр Черчатий, перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області Микола Лахижа та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Андреєва.

Юлія Злепко

Коментувати

21 березня 2018