У Полтаві навчали протидіяти насильству у сім’ї

Трибуна
13:04 | 11 квітня 2017
0

У Полтаві провели одноденний навчальний семінар “Профілактика та протидія насильству в сім’ї у діяльності фахівців соціальної сфери”. На захід запросили фахівців управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді міського та обласного підпорядкувань.

У Полтаві навчали протидіяти насильству у сім’ї

У Полтаві навчали протидіяти насильству у сім’ї

-Наша основна мета – налагодити механізм взаємодії із державними інституціями, що стане вагомим профілактичним компонентом. Другий момент – це переадресація осіб, постраждалих від домашнього та гендерно-орінтованого насильства для надання їм всебічної допомоги фахівцями нашої організації, – сказала експерт з питань гендерного насильства у родині Ольга Гришко.

На заході учасники обговорили повноваження органів та установ, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї та механізм їх взаємодії. Окремим блоком розглянули психологічні чинники, що впливають на виникнення насильства та особливості осіб, які здійснюють та переживають насильство в сім’ї.

У Полтаві навчали протидіяти насильству у сім’ї

У Полтаві навчали протидіяти насильству у сім’ї

Основну увагу приділили питанню виявлення та надання допомоги сім’ям, які мають проблему насильства та особливості їх соціального супроводу.

Проект “Згуртування жінок ВПО проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства”, що ініціюється БО “Світло надії” в рамках реалізації проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства” ВБО “КОНВІКТУС-УКРАЇНА” та ГО “Аналітичний центр “Соціоконсалтинг” за підтримки Європейської комісії.

Його мета: забезпечення надання соціальних послуг з попередження та подолання домашнього та гендерно-обумовленого насильства серед жінок-переселенок ВПО.

Довідково: ВБО “Конвіктус Україна” – це неурядова організація, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність організації в Україні бере початок з 2006 року. Вже 10 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: