У Полтаві нагородили переможців всеукраїнського конкурсу

0

26 листопада у Полтавській державній аграрній академії пройшла наукова конференція “20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми”. На заході повідомили про результати конкурсу Президентського фонду Леоніда кучми «Україна» та вручили нагороди переможцям.

Screenshot_7

До участі у конференції “20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми” долучились провідні науковці, практики та переможці конкурсу. Підбиття підсумків конкурсу відбулося у Полтаві, адже найбільше учасників було  саме із Полтавської аграрної академії. 46 студентів ПДАА взяли участь у конкурсі.

Організатори очікували на прибуття Леоніда Кучми, але він не зміг приїхати з причини зайнятості. Від фонду на конференцію прибув директор Інституту стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми “Україна” Павло Гайдуцький.

У межах святкування 20 річниці аграрної реформи Леоніда Кучми серед студентів організували конкурс на знання аграрної реформи. В останні роки Україна продемонструвала активний розвиток сільського господарства. За 20 років ми відслідковуємо результати, бачимо покращення виробництва, головне – люди мають землі, – повідомив Павло Гайдуцький.

Ректор ПДАА Валентина Аранчій привітала переможців конкурсу та запевнила, що педагогічний склад академії всіляко підтримує молодих науковців і заохочує їх до нових наукових досліджень.

Полтавська аграрна академія велику увагу приділяє роботі студентів та молодих науковців. Ми вже давно співпрацюємо із Президентським фондом Леоніда Кучми, одним із напрямів роботи якого є підтримка обдарованої молоді. Уже другий рік підбиваємо підсумки конкурсу у нашій академії. Цього року говоримо про аграрну реформу. На конкурс свої роботи подали 46 студентів та молодих науковці нашого вишу, й 11 стали переможцями. Наш вуз зайняв почесне 4 місце, після Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля та Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара, – розповіла Валентина Аранчій. – За 20 років аграрної реформи ми досягли рівня академії, відкрили нові спеціальності.

Переможцями конкурсу стали студенти Марина Тріфонова, Альона Лесюк, Ірина Тютюнник, Анна Шовкопляс, Сергій Шовкопляс, Сергій Безрук, Юлія Сухина, Мирослав Василенко, Катерина Ходаківська, Катерина Яценко, Олена Яблунько, Марина Михайлик. Їм вручили дипломи, книгу “Аграрна реформа Л. Д. Кучми в Україні: історичні аспекти та сучасна реальність”, а також премії із Президентського фонду.

Результати моєї роботи показали, що за останній 20 років  Україна дійсно здійснила важливі перетворення в аграрній сфері. Це вплинуло  і на розвиток аграрного сектору Полтавської області, яка, можемо сказати, є аграрною столицею України, – повідомила переможниця конкурсу Олена Яблунько.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018