У Полтаві на вулицях розповідали про правову допомогу

0

25 листопада у Київському районі міста Полтава пройшла акція «вуличного інформування» від Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

SAM_2974

Фото: poltava.legalaid.gov.ua

Мета акції полягала у роз’яснення населенню про роботу системи безоплатної вторинної правової допомоги. Працівники Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД розповсюджували інформаційні листівки про діяльність Центру.

Наш центр розпочав свою роботу не так давно, він відкрився 1 липня 2015 року. Ми намагаємося максимально ознайомити населення з нашою роботою через ЗМІ, а також щотижня проводимо вуличне інформування у місцях найбільшого скупчення людей. Ми прагнемо максимально поінформувати населення про можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги, – розповів «Трибуні» начальник відділу зв’язків з ромадськістю Андрій Свєшніков.

У Київський район міста Полтава було розповсюджено понад 100 інформаційних листівок. Інформація щодо діяльності місцевого Центру найбільше привернула увагу громадян похилого віку та учасників АТО.

Юлія Злепко

21 липня 2018
20 липня 2018