У Полтаві ліквідували незаконний газозаправний пункт

0

У Полтаві на території одного з автопарків по вулиці Київське шоке функціонував газозаправний пункт. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Полтавській області.

PM501image001

Фото: mvs.gov.ua

Представники Української асоціації скрапленого газу повідомили правоохоронцям про роботу незаконного автомобільного газозаправного пункту. Дана інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 241 Кримінального кодексу України (забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля).

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області Руслан Бірюков повідомив, що пункт діяв без відповідної проектно-виконавчої та дозвільної документації зокрема дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

PM633image005

Фото: mvs.gov.ua

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили автомобільний напівпричіп зі скрапленим газом, спеціальну цистерну та колонку для відпуску газу, а також інше обладнання, яке використовувалось для зберігання та продажі скрапленого газу.

Діяльність цього газозаправного пункту була припинена.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018