У Полтаві ініціюють проект “Лабораторія супергероїв”

Трибуна
2018-08-13

БФ «Карітас Полтава» ініціює мистецький проект, що полягає в розфарбуванні відділень дитячої міської клінічної лікарні. Свій талант художники дарують безкоштовно, але дуже потребують матеріалів для реалізації ідеї перевтілення медичного закладу.

У Полтаві ініціюють проект "Лабораторія супергероїв"

У Полтаві ініціюють проект «Лабораторія супергероїв»

Нову концепцію лікарні буде втілять після створення сучасного візуального простору всіх її відділень. Перевтілення відбудеться завдяки появі нових малюнків та зображень, що нестимуть у собі новий ціннісний підхід до процесу одужання.

Гасло мистецького проекту: «Лабораторія супергероїв» – це місце, де ти знаходиш свою суперсилу.

Пацієнт лікарні перевтілюється, він перевіряє свою силу та мужність. А це до снаги тільки справжнім героям.

Звісно, перебування в лабораторії супергероїв – це неабияке випробування. Але, детально проаналізувавши штатний розклад пацієнтів, команда авторів проекту змінила погляд на звичайні речі, що відбуваються із дітьми у лікарні. Адже процес лікування, аналізів та медичних процедур – це процеси справжнього перевтілення. Тому для того, щоб побороти недугу, потрібно проявити волю та неабияку силу та віру в себе. Це і є найголовніше завдання лабораторії, де діти переборюють страхи і тим самим тяжкі хвороби.

Лабораторія супергероїв

Лабораторія супергероїв

Кожна дитина, яка не боїться глянути в очі хвороби – це супергерой. І організатори підтримують їх не лише на словах.

Проект розрахований на період тривалістю 5 місяців, а далі колектив фонду буде працювати над розвитком лікарні, спираючись на принципи особистісно-орієнтованого підходу.

Ініціатори проекту шукають додаткові кошти для закупівлі фарби та лаку та просять підтримки. Зараз вони щоденно працюють у хірургічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні м. Полтава.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: