У Полтаві готують до видання книгу про загиблого героя АТО

0

У Полтаві планують видати пам’ятну книгу про Дмитра Коряка, бійця батальйону «АЗОВ», який загинув під Маріуполем 11 лютого 2015 року.

koryak_dmytro_volodymyrovych

Ініціювала створення цієї книги полтавська поетеса Надія Гринь, ідея розмістити спогади про героя належить відомій журналістці Лідії Черпаковій.

Дмитро був прекрасною людиною, активістом, патріотом…І це дуже велика втрата для всіх нас. Маленькою краплинкою в збереженні пам’яті героя, надіюсь, cтане ця збірка. Планується, що вона матиме назву на зразок: «Дорога у безсмертя». Днями в інтернеті я знайшла малюнок, який, швидше за все, і стане ілюстрацією для обкладинки. Він дуже підходить за тематикою та стилістикою. У книзі буде вміщено багато фото Дмитра, мої вірші, присвячені йому, спогади мами, хрещеної, вчителів, викладачів, можливо, однокласників та однокурсників. А також спогади побратимів по Майдану та по АТО. Другий розділ буде присвячений патріотичній поезії полтавських авторів, – розповіла Надія Гринь.

Пані Надія закликає усіх, хто був знайомий з Дмитром, надсилати на її електронну адресу  kompas_n1961@mail.ru  фотографії з героєм, спогади про нього (в електронному форматі). Також усі небайдужі можуть підставити своє плече у фінансовому плані, як допомогу у створенні книги. Усім бажаючим будуть надані реквізити видавництва. На сьогодні це питання лишається відкритим.

Прохання, доповнення до книги власними матеріалами надати до кінця листопада, адже видання заплановано до роковин гибелі Дмитра Коряка.

Нагадаємо, Дмитро загинув 11 лютого 2015 року. У той день бійці намагалися взяти штурмом ворожий блокпост поблизу селища Широкіне Донецької області. Тоді зусиллями вояків «АЗОВу» вдалося відсунути лінію фронту на 20 кілометрів.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018