У Полтаві тривають виставки антикорупційної та правової літератури

Трибуна
2016-12-05

Корупція є гострою соціальною, політичною та економічною проблемою для України, тому наша держава як і інші країни Східної Європи, розробляє антикорупційні програми для створення правового суспільства.

У Полтаві тривають виставки антикорупційної та правової літератури

У Полтаві тривають виставки антикорупційної та правової літератури

Як боротися з проявами корупції та її негативними наслідками, полтавці можуть дізнатися, відвідавши тематичну виставку, яка діє у відділі обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І.П. Котляревського.

– 9 грудня святкується Міжнародний день боротьби з корупцією. Саме до цієї дати ми підготували цю тематичну виставку. Готуючись до виставки, ми намагалися підібрати найновіші матеріали. Це видання 2016 року, які розповідають про антикорупційну політику нашої держави, тут представлено і нове Антикорупційне законодавство, аналіз цього законодавства, зробили підбір монографії по темі боротьби з корупцією, щоб усебічно висвітлити це питання. Адже зараз тема корупції постає дуже гостро, Україна посідає далеко не останнє місце у світовому рейтингу серед поширення корупції. Тому ми підготували ці виставки, щоб люди знали законодавство, свої права і знали, як боротися з корупцією – говорить бібліотекар Тетяна Гусар.

Тетяна Гусар

Тетяна Гусар

Матеріали, представлені в експозиції, ознайомлять вас з новим антикорупційним законодавством, з труднощами та здобутками, які виникають на шляху реформування влади. Виставка діятиме до 11 грудня.
За даними Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації, українцям доводиться вдаватися до корупційних дій навіть для реалізації своїх законних прав. Більш ніж 70% мешканців України знають про випадки, коли давали хабара для ухвалення законного рішення, а майже 48% знають про випадки хабарництва для ухвалення незаконного рішення.

Інфографіка: Рузанна Давітян

Інфографіка: Рузанна Давітян

Окрім того, цікаво та пізнавально буде відвідати виставку «Знання законів – знання прав», яка проводиться у цій же бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня права. Представлені матеріали згруповані у три розділи: витоки прав людини, міжнародні стандарти прав людини, та права людини: нові виклики. Виставку можна відвідати до 13 грудня.

В бібліотеці імені І.П. Котляревського ви можете не тільки ознайомитися з вищевказаною літературою, а й отримати правову і юридичну консультацію від Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Ці послуги надаються відвідувачам бібліотеки кожного другого четверга місяця абсолютно безкоштовно.

Віолетта Цуркан

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: