У Полтаві демонтували незаконно встановлений кіоск

Комісія у складі представників Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, КАТП-1628, Шевченківської районної ради прийняла відповідне рішення та демонтувала незаконно встановлений кіоск на вулиці Михайла Грушевського, 17.

У Полтаві демонтували незаконно встановлений кіоск. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua

У Полтаві демонтували незаконно встановлений кіоск. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

– Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд здійснюється у випадках їх самовільного розміщення, недотримання вимог паспорту прив’язки при їх встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів, – зазначив начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Володимир Рак.

Як зазначається, демонтований кіоск зберігатиметься на території комунального підприємства КАТП-1628. У випадку, якщо власник протягом шести місяців після демонтажу тимчасової споруди не забирає належне йому майно, надаючи відповідні докази своїх майнових прав на нього, воно може бути реалізоване згідно з чинним законодавством України, з подальшою компенсацією затрачених коштів на демонтаж, зберігання та поверненням залишків коштів власнику.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: