У Полтаві 15-річний юнак влаштував погоню, а потім «протаранив» патрульне авто

0

Увечері 10 жовтня 15-річний юнак керував авто без документів, при цьому порушив правила ПДР.

У Полтаві 15-річний юнак влаштував погоню, а потім «протаранив» патрульне авто

У Полтаві 15-річний юнак влаштував погоню, а потім «протаранив» патрульне авто

Про це повідомляє патрульна поліція Полтави.

Близько 10-ї години вечора, на вулиці Європейській екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль «Nissan Terrano», водій якого порушив ПДР, а саме ‒ проїхав на заборонений сигнал світлофора.

Увімкнувши спеціальний звуковий сигнал, патрульні почали наближатися до порушника, але водій «Nissan» не зупинявся ‒ лише різко натиснув на педаль газу.

Керманич тікав від поліцейських близько 10-ти хвилин та продовжував ігнорувати вимогу патрульних про зупинку. По рації інспектори передали орієнтування іншим екіпажам. Під час переслідування водій неодноразово порушував правила дорожнього руху та створював аварійну ситуацію на дорозі.

У районі вулиці Сінної авто порушника вдалося заблокували. На жаль, це не зупинило водія, він продовжив рух та здійснив наїзд на патрульний автомобіль «Toyota Prius». Внаслідок зіткнення автомобілі отримали механічні ушкодження.

Під час спілкування виявилось, що у водія відсутні документи на право керування, а також йому немає ще 16-ти років. Інспектори негайно викликали на місце батьків 15-річного юнака.

Як виявилося згодом, хлопець без дозволу взяв автомобіль у рідних, а погоню влаштував тому, що захотілось драйву.

— Поліцейські провели виховну бесіду з неповнолітнім та пояснили, що такі дії можуть призвести до трагічних наслідків. На батьків неповнолітнього водія патрульні склали відповідні адміністративні матеріали.

Раніше повідомлялось, полтавські патрульні зупинили водія, який перевищив норму алкоголю в 17 разів.

21 марта 2019
20 марта 2019