У Полтаві готують “Лідерів місцевих змін”

Світлана Варвянська
17:05 | 13 травня 2017
0

Програма від Школи державного управління передбачає, що після закінчення навчання її учасники реалізують кілька цікавих та дієвих ініціатив у місті та області.

Школа лідерів місцевих змін

Школа лідерів місцевих змін

Програма “Лідери місцевих змін” вперше відбувається у Полтаві і вдванадцяте – в Україні. Цього разу участь у трьох модулях візьмуть 32 учасники – громадські активісти, бізнесмени та представники місцевого самоврядування. За цей час мають навчитися ефективно комунікувати, взаємодіяти із владою на всіх рівнях, писати гранти, готувати проекти та шукати ресурси для їх реалізації.

Школа лідерів місцевих змін

Школа лідерів місцевих змін

– Ми дуже ретельно відбирали учасників. Хотіли бачити не тільки бажання взяти участь, а й готову команду, уже реалізовані або, принаймні, продумані ініціативи. Нам важливо, щоб це було не навчання для навчання. А щоб напркиінці з’явилися цікаві і потрібні для регіону програми чи рішення, – говорить керівник проекту “Школа державного управління” Вікторія Мришук.

Прикладів реалізованих проектів за цей час – достатньо. У Миколаєві, наприклад, активісти написали для рідного міста нову програму благоустрою. Полтавці також прийшли з цікавими ідеями.

– Працюємо над проектом достуних і різноманітних дитячих майданчиків, розрахованих на різний вік. Хочемо, щоб серед них були інклюзивні, тобто зручні для дітей з особливими потребами, – каже Анна Ганжа.

Анна Ганжа

Анна Ганжа

– Після кожного модулю учасники отримуватимуть домашні завдання. Сподіваємося, що рівень корисної активності та кількість унікальних проектів у Полтаві помітно зростуть, –

підсумувала менеджерка програми Альона Кудько.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: