У Поліції повідомили, що за півроку на Полтавщині знизився рівень злочинності

За інформацією речника поліції Полтавської області Юрій Сулаєва, у порівнянні з минулим роком на Полтавщині зареєстровано на 1250 злочинів менше. По окремим же категоріям зниження злочинності спостерігається до 45%.

Кількість умисних вбивств зменшилася із 31-го до 17-ти (-45%).

– Кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень зменшилась із 41-го до 29-ти (-29%). Майже на 62% стало менше умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілих. На понад 1000 стало менше крадіжок (-13%). Зменшилася кількість грабежів на 26% (із 312 до 231), розбоїв – із 77-ми до 35-ти (55%), вимагань – із 19 до 7 (-63%) та угонів – із 206-ти до 99-ти фактів (-52%), – написав Сулаєв.

Речник ГУНП написав, що поліція Полтавщини бажає й надалі змінюватися на краще. Але для цього правоохоронцям потрібен зворотній партнерський зв’язок із громадою, підтримка і співпраця з боку людей!

– Аби досягти бажаного результату, ми хочемо знати: що, на ваш погляд, не так в організації роботи територіальних підрозділів поліції та чим ви не задоволені? І який варіант вирішення проблеми пропонуєте ви? Все, що вас непокоїть чи обурює, пишіть мені в «лічку», – написав пан Юрій.

Сулаєв зазначив, що поліція ретельно вивчатиме проблематику та зробить усе можливе, щоб недоліків у її роботі було якомога менше.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Повертатись з роботи стало спокійніше. Наша поліція нас береже))

2017-07-03
Марічка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: