У одному з мікрорайонів Полтави помітили закривавленого чоловіка

0

Ввечері 13 лютого по вулиці Маршала Бірюзова, 34а сталася надзвичайна подія. Мешканці мікрорайону помітили закривавленого чоловіка, який прямував у сторону Київського районного відділення поліції.

Aye3I_D1wgw

За попередніми даними співмешканка чоловіка нанесла йому удари ножем. Чоловік вийшов з дому шукати допомогу. Пізніше його госпіталізували. Наразі стан чоловіка невідомий.На місці події працювали правоохоронці, які поки що  не надають  коментарі.

Мешканці будинку розповіли «Трибуні», що конфлікт відбувся у неблагополучній родині, яка мешкає на першому поверсі будинку. Чоловік та жінка постійно вживають алкоголь. Разом з ними проживає маленька дитина, а такоє у квартирі мешкають, чи просто часто там знаходяться ще двоє чоловіків. Сусіди повідомили, що часто чули плач дитини. Умови проживання 11-місячної дівчинки жахливі: в квартирі брудно, дитячого ліжечка немає. До того ж у квартирі через заборгованість відсутнє електропостачання. Сусіди додали, що сварки та крики чулися з квартири постійно. Сусіди розповіли про  випадок, коли у квартирі вибили вікно і довгий час замість  скла була закріплена лише плівка.

Хочеться привернути увагу соціальної служби до цього випадку, адже маленька дитина не може повноцінно виховуватися у таких умовах.

Юлія Злепко

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018