У Нехворощі ремонтують аварійну дорогу за 50 млн грн

Трибуна
2018-08-28

На Полтавщині тривають ремонти доріг. Розпочалися роботи на ділянці дороги Нехвороща-Селещина-Машівка. Підрядник відновлює автошлях в межах Нехворощі. У наступному році дорогу планують відремонтувати до Машівки. Роботи також тривають в 15 районах області.

Проведення робіт на ділянці дороги Нехвороща — Селещина — Машівка

Проведення робіт на ділянці дороги Нехвороща-Селещина-Машівка

Ремонт ділянки дороги Нехвороща-Селещина-Машівка виконує компанія «Ростдорстрой». Підрядник повністю оновить 7 км дороги. Вартість виконання робіт — майже 50 млн грн. Тендер на проведення ремонту пройшов на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Підрядник повністю міняє асфальтове покриття. Він знімає старе, змінює та укріплює основу, а потім кластиме нове. У ході проведення робіт будівельники використовують різну техніку. Серед інших машин є і ресайклер. Така технологія називається холодним ресайклінгом.

За ініціативи голови Полтавської ОДА більшу частину коштів, отриманих з дорожнього фонду, спрямували на поточні середні роботи. Цей автошлях — не виняток.

– Ми робимо акцент на поточних середніх роботах. Людям потрібно показати якість та новий підхід до ремонту доріг, — розповів директор Департаменту будівництва адміністрації Тимофій Голбан.

Відфрезований матеріал використають, щоб зробити зручні під’їзди до будинків місцевих мешканців. Дорога була нижчою за узбіччя, тому її довелося підняти.

Крім того, за допомогою звернулися з Кобеляцького району. У селі Мотрине через аварійний стан дороги не може проїхати шкільний автобус. Там зараз працює один з підрядників, тому він використає частину відфрезованого матеріалу для усунення ямковості.

У ході ремонту у Нехворощі також планують зробити кілька освітлених переходів. Особливо потрібно це біля школи та дитячого садочку. Адже тут стоїть питання безпеки дітей.

Частина техніки, яка працює на об'єкті

Частина техніки, яка працює на об’єкті

Зараз поточні середні роботи тривають у 15 районах області. Їх планують завершити до кінця вересня — початку жовтня. Крім того, Полтавська ОДА звернулася до міської влади з пропозицією капітально відремонтувати ділянку траси Київ-Харків в межах Полтави. Зараз потрібна відповідь від міських чиновників.

– Роботи йдуть паралельно у більшості районів Полтавщини. Підключаються і інші. Ми визначали усі об’єкти у співпраці з РДА, ОТГ, тому приділимо всім увагу, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

До початку поточних середніх робіт в області провели ямкові ремонти на найаварійніших ділянках доріг. Ямково вже відремонтували близько 93% запланованого обсягу на цей рік. Такі роботи дозволили забезпечити проїзд по 134 дорогах місцевого значення, а це 1924 км автошляхів.

– Крім проведення ямкових робіт, ми вже здали в експлуатацію 5 об’єктів поточного ремонту на загальну зуму 5,9 млн грн, — розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, що з початку року на баланс Полтавської ОДА перейшли місцеві дороги. До цього ними опікувалася Служба автодоріг у Полтавській області. Стан більшості доріг був незадовільним. Крім того, вони навіть не мали потрібної документації. Її довелося робити «з нуля».

Прес-служба Полтавської ОДА

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: