У Миргороді відбулися антитерористичні навчання під керівництвом СБУ

0

У Миргороді відбулися планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання. “Антитерористичні заходи” пройшли у три етапи: з 1-го по 3-тє серпня, під керівництвом Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Полтавській області.

Фото: прес-служба ГУ НП

Фото: прес-служба ГУ НП

Про це повідомляє прес-служба поліції.

До навчань залучили працівників СБУ, Національної гвардії, спецпідрозділів ГУНП в Полтавській області, вибухотехнічної служби, Миргородського відділу поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представників органів місцевої влади і самоврядування.

За легендою навчань, диверсійна група планувала здійснити теракти у місцях масового скупчення людей та поблизу території військової частини.

Віктор Даценко, помічник начальника УСБУ в Полтавській області з питань координації антитерористичної діяльності, прокоментував:

– Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах, максимально наближених до реальних. На першому етапі навчань відпрацювали ліквідацію умовних вибухів, на завершальному – силами двох спецпідрозділів “Корд” (ГУНП Полтавщини) та “Альфа” (УСБУ області) реалізували штурмову операцію зі знешкодження “терористів”.

19 вересня 2018
18 вересня 2018