У Миргороді відбулися антитерористичні навчання під керівництвом СБУ

0

У Миргороді відбулися планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання. «Антитерористичні заходи» пройшли у три етапи: з 1-го по 3-тє серпня, під керівництвом Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Полтавській області.

Фото: прес-служба ГУ НП

Фото: прес-служба ГУ НП

Про це повідомляє прес-служба поліції.

До навчань залучили працівників СБУ, Національної гвардії, спецпідрозділів ГУНП в Полтавській області, вибухотехнічної служби, Миргородського відділу поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представників органів місцевої влади і самоврядування.

За легендою навчань, диверсійна група планувала здійснити теракти у місцях масового скупчення людей та поблизу території військової частини.

Віктор Даценко, помічник начальника УСБУ в Полтавській області з питань координації антитерористичної діяльності, прокоментував:

— Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах, максимально наближених до реальних. На першому етапі навчань відпрацювали ліквідацію умовних вибухів, на завершальному – силами двох спецпідрозділів «Корд» (ГУНП Полтавщини) та «Альфа» (УСБУ області) реалізували штурмову операцію зі знешкодження «терористів».

16 февраля 2019
15 февраля 2019
14 февраля 2019