У Мінсоцполітики пояснили користь від субсидій «живими» грошами

4

Виплата субсидій у грошовій формі сприятиме впровадженню проектів енергоефективності.

У Мінсоцполітики пояснили користь від субсидій "живими" грошами

У Мінсоцполітики пояснили користь від субсидій «живими» грошами

Про це під час зустрічі з делегацією Європейського інвестиційного банку заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає прес-служба відомства.

– Першочерговим завданням системи житлових субсидій була і залишається допомога тим домогосподарствам, які опинились у скрутному матеріальному становищі. Разом із тим, виплата субсидій у грошовій формі, яку розпочав Уряд з січня, і виплата субсидій готівкою, яка відбудеться з березня цього року, не лише мотивуватимуть домогосподарства до зменшення енерговитрат, але й нададуть громадянам фінансовий ресурс для впровадження заходів з енергоефективності, – заявив Андрій Рева.

Також міністр поінформував представників Європейського інвестиційного банку про основні принципи роботи системи адресних субсидій на оплату житлово-комунальних послуг і розповів про головні зміни, які впроваджує Уряд з цього року.

Нагадаємо, що 27 грудня 2018 Кабмін затвердив механізм монетизації субсидій. У січні 2019 року було прийнято політичне рішення про початок виплати субсидій у готівковій формі з березня 2019 року.

22 февраля 2019
21 февраля 2019