У Міносвіти розповіли, що потрібно у 2018 році для вступу в коледж

0

Щоб вступити в коледж чи технікум на базі 11-ти класів, потрібно буде подавати заяву в електронній формі.

У Міносвіти розповіли, що потрібно у 2018 році для вступу в коледж

У Міносвіти розповіли, що потрібно у 2018 році для вступу в коледж

Про це йдеться на сайті Міносвіти.

Таким вступникам потрібно буде створювати електронні кабінети в системі ЄДЕБО й через них подавати заяви, попередньо підвантаживши необхідні документи. Прийматимуться сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З цих предметів приймаються лише сертифікати 2018-го“, – пишуть у прес-службі.

Зазначається, що подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які мають право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджена довідкою приймальної комісії.

Ще однією новацією 2018 року для вступу на молодшого спеціаліста буде дві форми заяв на участь у конкурсі. Зокрема, вступник зможе зазначити, що він бере участь у конкурсі і на бюджетні місця, і на контрактні або виключно на контрактні.

Раніше повідомлялося, що стало відомо, коли розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО.

21 липня 2018
20 липня 2018