У Меморіалі з волейболу пам’яті Андрія Кузнєцова віднині грають і ветерани

У Полтаві проходить дводенний турнір із волейболу пам’яті срібного призера Олімпійських ігор 1988-го року Андрія Кузнєцова. 20 останніх років меморіал традиційно збирав юнаків, а нині тут вперше змагатимуться ветеранами. У п’ятницю провели парад-відкриття та перші турніри, у суботу визначать переможців.

Ip0Ov39R5tI

У параді-відкритті взяли участь 5 чоловічих команд: дві – з Полтави, Кривого Рогу, Запоріжжя, зі столиці та 4 жіночих: дві – з Полтави, Куп’янська і Києва. Учасники за честь вважають взяти участь у меморіалі, про Андрія Кузнєцова знають – на його прикладі й треба виховувати спортивну молодь.

7l26TBJDptQ

Андрій Кузнєцов у свої 29 років мав родину з двома дітьми, славу, популярність, гроші. Він залишив яскравий слід в історії радянського і світового волейболу. Учасник двох Олімпійських Ігор – в Сеулі та Барселоні. Італійські клуби його запрошували вивести команду в вищу лігу. Тричі Кузнєцова визнавали кращим гравцем світу. В Росії нині нагорода найкращого волейболіста носить його ім’я. Він загинув в автокатастрофі в 94-му році, наступного року друзі вже започаткували турнір імені Андрія Кузнєцова.

– Ми друзі Андрія вважаємо, що така людина заслуговує, аби його пам’ятали. 23-го квітня йому могло виповнитися 50 років. Тому, всі, хто грали з ним на одному майданчику, усі, хто бачили, як він грав, хто його пам’ятає, усі ми хочемо таким чином подякувати цій великій людині, – говорить гравець команди «Друзі Андрія Кузнєцова» Ігор Слинько.

eBjy9KYYvp4

Ігор Слинько

Запорізька команда «Мотор Січ» здебільшого складається з успішних підприємців, – розповідає капітан команди Юрій Денисенко. А поки парад і самі змагання не розпочали – чоловіки грають у баскетбол.

– 2 роки тому ми були чемпіонами країни серед ветеранів, чимало інших нагород маємо, а от саме в Полтаві здобути першість нам поки не вдається, лише другі-треті. Сподіваємося, цього року це зробити!

Сергій Гостіщєв, суддя змагань сам із Запоріжжя, переїхав до Полтави 10 років тому. Нині викладає волейбол в педагогічному університеті, тут на меморіалі визначатиме кращих.

FpBEaQfrKbE

Меморіал триватиме 2 дні, у суботу визначать переможців, нагородять медалями та кубками.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: