У квітні “Нафтогаз” обіцяє знизити ціну на газ для промисловців

0

“Нафтогаз” оприлюднив свої цінові пропозиції для промислових споживачів газу на квітень 2017 року. Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу Компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. У порівнянні із цінами на березень цього року, у квітні 2017 року ціни знижено на 10%.

У квітні "Нафтогаз" обіцяє знизити ціну на газ для промисловців

У квітні “Нафтогаз” обіцяє знизити ціну на газ для промисловців

 «Нафтогаз» також детально розповів про категорії споживачів, які отримають 10 % знижки.

Це будуть промислові споживачі, теплоелектроцентралі для промислових та власних потреб, суб’єкти господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочні (модульні) котельні, установлені на дахові та прибудовані (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка використовується підприємствами, організаціями та іншими суб’єктами господарювання (крім установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів), інші споживачі, які не підпадають під дію Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносин у перехідний період).

Для такої категорії споживачів ціна складатиме 7 675,20 гривень (із ПДВ) за 1000 кубів газу.

Для суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочні (модульні) котельні, установлені на дахові та прибудовані (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка використовується підприємствами, організаціями та іншими суб’єктами господарювання (крім установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів), промислові споживачі, теплоелектроцентралі для промислових та власних потреб ціна складатиме 8 516,40 гривень за тисячу кубів.

Інші споживачі, які не підпадають під дію Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносин у перехідний період) отримають газ за ті ж самі 8 516,40 гривень.

За таку ж саму ціну отримають газ постачальники для подальшої реалізації газу установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, суб’єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочні (модульні) котельні, установлені на дахові та прибудовані (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка використовується підприємствами, організаціями та іншими суб’єктами господарювання (крім установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів), промисловим споживачам, іншим суб’єктам господарювання.

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018