У Кременчуцькій виховній колонії виявили ряд порушень прав дітей

Працівники прокуратури Полтавської області виявили ряд порушень під час комплексної перевірки додержання прав та інтересів дітей у ДУ «Кременчуцька виховна колонія».

У Кременчуцькій виховній колонії виявили ряд порушень щодо прав та інтересів дітей

У Кременчуцькій виховній колонії виявили ряд порушень щодо прав та інтересів дітей

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У ході перевірки виявлено ряд порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства України щодо режиму утримання вихованців, їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, умов праці на виробництві та протипожежної безпеки.

Одночасно встановлено, що у деяких вихованців установи відсутні дипломи про отримання професійно-технічної освіти.

За результатами проведеної перевірки начальнику Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України внесено вказівку про усунення вказаних порушень.

Загалом, протягом 2018 року Кременчуцька місцева прокуратура за результатами проведених перевірок Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» внесла 5 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 службові особи.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Ще в листопаді хвасталися, що вихованці отримали сертифікати про проходження навчання на короткострокових професійних курсах , а тепер виявляється,що не всіх це стосувалося. Не все так радужно.

2019-01-14
Ольга П
Відповіcти
0

Уявляю який там контингент, як з ними взагалі справляються?

2019-01-14
Зоряна
Відповіcти
0

Це хтось пожалівся, чи самі додумалися перевірити?

2019-01-14
Анатолій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: