У Кременчуці встановлять меморіальну дошку євромайданівцю Ігорю Сердюку

Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області опублікувало звіт про укладений договір на виготовлення та встановлення пам’ятної дошки. 

Фото: kremen.today

Пам’ятний барельєф-дошку Ігорю Сердюку планують встановити на стіні дев’ятиповерхівки, котра знаходиться на вулиці Ігоря Сердюка та Небесної Сотні.

Роботи коштуватимуть 198 000 гривень. Їх мають завершити до кінця 2019 року. Виконувати підряд буде ФОП Драніщев Олександр Артурович. Він вже має три договори з даним Управлінням на загальну суму 284 124 гривень.

Ігор Сердюк – активіст Євромайдану; прапороносець 9-ї Сотні Самооборони Майдану. Загинув під час протистояння на Євромайдані. Член ВО «Свобода». Герой України. 18 лютого, під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку, невстановлені особи спочатку влаштували сутичку з активістами, після чого вистрілили Ігорю в обличчя на перехресті вулиці Інститутської та Кріпосного провулка. Куля ввійшла рівно між очей. у 2016 році розпорядженням міського голови на вулицю Ігоря Сердюка було перейменовано вулицю Жовтневу.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Я півтора місяці стояв разом з ним на постах в складі 9тої сотні… Нічого не знаю про “свободу”… Він завжди носив знак “Воля або смерть”…

2019-05-13
Олексій Снегульський...
Відповіcти
0

Вічна пам*ять герою!

2019-05-08
Вероніка
Відповіcти
0

Це того варте!!!Молодці ті,хто ініціював цей задум.

2019-05-08
Ніна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: