У Києві вперше виступлять пост-панки Interpol

2

Якщо ви захочете пошукати їхню назву в Google, то в першу чергу вам трапиться сайт Міжнародної поліції, а вже потім — американських пост-панків Interpol. Вони вперше виступлять в Києві з презентацією останнього альбому «Marauder». Запам’ятовуйте час і місце, де можна ловити псевдоагентів і реально хороших музикантів — 12 червня, Зелений театр.

Фронтмен Пол Бенкс, гітарист Деніел Кесслер і барабанщик Сем Фогаріно дійсно схожі на секретних агентів – на них ідеальні костюми, тонкі, рівні галстуки, до блиску натерті туфлі. І сонцезахисні окуляри, щоб цей самий блиск не засліпив.

Втім, ім’я Interpol прийшло до гурту після десятка блідих назв.

– Так, у нас було кілька поганеньких прізвиськ. Бувало так, що ми взагалі без назви грали. Потім я такий: «Стоп, хлопців, гляньте. На нас люди ходять, але вони не знають, як нас знайти, щоб прийти наступного разу».  А назву Пол просто з голови взяв пізніше, — розповідає Кесслер.

У 2002 році гурт випустив дебютну платівку «Turn On The Bright Lights». Вона наробила шуму, бо стала головним альбомом пост-панк-рівайвлу — жанру, який ознаменував повернення пост-панку вісімдесятих. Рифи, що запам’ятовуються, інтимна лірика й холодна, відсторонена атмосфера вплинули на багатьох музикантів. Серед яких The Killers, The XX і Editors. Та головний альбом був у Interpol.

– Припущення, що цей альбом — продукт правильного часу і місця, таке ж наївне, як і припущення, що будь-хто, хто був закоханий, міг записати пісню про кохання в принципі. У 2002 році було багато крутих груп, але тільки одна змогла записати цей шедевр, — писав у рецензії до альбому Interpol «Turn On The Bright Lights» музичний сайт Pitchfork.

У 2018 році група випустила шостий лонгплей «Marauder», в якому об’єднала всі свої творчі сили для створення чогось нового в пост-панк рівайвлі. Загадкові кліпи, майже потойбічні сили, тягучий, ембіентний саунд, що межує зі скорострільними бойовиками. Експеримент оцінили не всі, але найвідданіші фанати лишилися задоволеними.

Пол Бенкс в одному з інтерв’ю сказав про альбом «Marauder»

– Цей альбом я писав із насолодою. Я насолоджувався спілкуванням з Семом і Деном. І процесом створення пісень. Це прекрасний і рідкісний момент. Ми не пишемо треки з метою типу «А давайте будемо звучати ось так». Ден приніс кілька гітарних наробок, а потім разом ми їх добудували.

А ви зможете розповісти про свою прихильність до Interpol особисто й здатися їм з потрохами вже наступного літа. Тільки вдягніться пристойніше!

Організатор — Pop Corn https://www.facebook.com/popcornua

Квитки – https://concert.ua/ru/event/interpol

Продаж квитків почнеться 21 грудня, 11:00.

Концерт відбудеться 12 червня 2019, Київ, Зелений Театр.

www.facebook.com/interpol/

www.instagram.com/interpol

www.twitter.com/Interpol

www.youtube.com/user/interpolmusicvideos

http://interpolnyc.com

22 февраля 2019
21 февраля 2019