У Головному управлінні Національної поліції розповіли як уберегтися від квартирних крадіжок та шахрайств

0

11-го лютого в Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області відбулася прес-конференція на тему: «Профілактика квартирних крадіжок, шахрайств, злочинів проти літніх юдей».

IMG_2326_1500x1125

Зустрі відбулася за участі заступника начальника ГУ НП в Полтавській області – начальника кримінальної поліції Руслана Бірюкова, т.в.о. начальника Управління карного розшуку ГУНП Романа Іващенка, начальника відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області Слобожанського управління кіберполіції Олександра Кравченка, заступника начальника Слобожанського управління кіберполіції Дениса Гармаша, начальника Управління поліції охорони Михайла Кононенка

На початку журналістам продемонстрували цикл профілактичних соціальних роликів, пов’язаних із зростанням кількістю злочинів проти літніх людей, а також розповіли, як уберегтися від квартирних крадіжок та шахрайства.

Протягом 2016 року у Полтаві зареєстровано найбільшу кількість крадіжок по області. Частина яких скоєна шляхом вільного доступу, через злом серцевини замка, віджимом металопластикових вікон, підбором ключа, шляхом розбиття вікон. У якості профілактики працівники правоохоронних органів рекомендують встановити на вікна першого поверху захисні грати, а у квартирі чи будинку сигналізацію. Також рекомендовано замінити серцевину дверного замка на більш складну модель.

IMG_2328_1500x1125

«Квартира під охорону 2016»

Для всіх хто бажає встановити сигналізацію з 15 по 29 лютого діятиме всеукраїнська акція «Квартира під охорону 2016». Умови акції передбачають 50% знижку на проведення монтажних робіт. За бажанням встановити сигналізацію, громадянин повинен звернутися до поліції охорони. Заявка одразу передається відповідальному інженеру, який негайно зв’яжеться з замовником та прибуде за вказаною адресою. Оглянувши квартиру, працівник поліції охорони надасть безкоштовну консультацію щодо вибору ефективної схеми охорони помешкання, розробить план-схему встановлення датчиків та надасть відомості щодо вартості монтажних робіт та абонентської плати.

Шахрайства

Від початку нового року на території Полтавщини також зареєстровано 357 шахрайств, зокрема телефонне шахрайство, під приводом працівника банку, під приводом працівнка соц. служб, «знаття порчі», шахрайство під приводом отримання оплати за товар, шахрайства з використанням реквізитів платіжних карток.

Останнім часом набуло великої популярності шахрайство через мережу Інтернет. Заступник начальника Слобожанського управління кіберполіції Денис Гармаш закликав мешканців більш ретельно підходити до процесу покупки товарів з інтернету, особливо це стосується необґрунтовано занищених цін.

Олена Костиря

Коментувати

22 березня 2018