У Facebook з’явився новий вірус: як його видалити

Сьогодні у соцмережі Facebook почав поширюватися новий вірус у вигляді повідомлень із вкладеним файлом з назвою video_9504.zip.

** FILE ** The Facebook logo is displayed at a news conference in New York in this November 6, 2007 file photo. A new application is aiming to inject more commerce into the social playground by paying Facebook members who help make sales to their friends. (AP Photo/Craig Ruttle, file)

У Facebook з’явився новий вірус: як його видалити

У випадку, якщо відкрити цей файл, розпочинається завантаження програми, потім з’являється значок, схожий на YouTube, і зловмисники отримують доступ до даних користувача. Після цього хакери починають розсилати заражені файли від імені користувача.

Про те, як видалити цей вірус пише «24 канал«.

Видаліть шкідливу програму з комп’ютера через «Панель керування» – «Програми» – «Видалення програм» та очистіть пристрій за допомогою антивірусу. Далі змініть пароль на Facebook і встановіть двофакторну аутентифікацію (меню «Налаштування», розділ «Безпека і авторизація»). Завдяки двофакторній аутентифікації хакери не зможуть потрапити на вашу сторінку без підтвердження за допомогою SMS.

Скріншот: 24tv.ua

Скріншот: 24tv.ua

Скріншот: 24tv.ua

Скріншот: 24tv.ua

Раніше Трибуна повідомляла, як за 4 кроки видалити вірус інший у Facebook, що поширює посилання на відео від імені користувачів, або ж вони отримують ці посилання в повідомленнях зі згадуванням кількох друзів

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Мне уже человек 20 прислало это видео!

2017-12-15
Кристина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: