У дитячій лікарні Полтави відкрили розширене та відремонтоване відділення

0

24 листопада пройшло відкриття розширеного та відремонтованого онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні. На заході був міський голова Олександр Мамай та головний лікар дитячої міської клінічної лікарні Лариса Савченко.

firestock_doctor_30072013

У онкогематологічному відділенні проходять лікування діти із захворювання крові, онкологічною патологією. Кілька останніх років відділення працювало з перенавантаженням. Це й стало причиною прийняття рішення про необхідність ремонту.

Кошти, у сумі 960 тисяч гривень, на ремонт відділення було виділено із міського бюджету. Робота тривала чотири місяці.

Окремо були надані кошти, у розмірі 245 тисяч гривень, на розширення та часткове переоснащення відділення. Надані гроші були спрямовані на закупку медичних меблів, ліжок та матраців функціональних, приліжкової кисневої панелі та інше. Розширення відділення дало змогу додати ще п’ять ліжок. В результаті, ліжковий фонд в онкогематології складає 30 ліжок.

Міський голова Олександр Мамай зауважив, що одним з найважливіших завдань для міської влади є піклування про підростаюче покоління.

Наша найбільша цінність – це діти. Міська влада зобов’язана створити належні та неодмінні умови в лікарняних закладах, аби діти, перебуваючи там, були в комфортних умовах, не відчували потреби в будь-чому, що має дати лікарня. Від цього залежить те, як швидко вони одужають. Відремонтоване та розширене відділення відповідає усім необхідним вимогам. Проте, дуже сподіваюся, що тих, хто тут лікуватиметься буде якомога менше. Нехай наші діти зростають здоровими, – сказав Олександр Мамай.

Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018