У Департаменті будівництва Полтавської ОДА нагородили переможців конкурсу малюнків «Школа майбутнього»

0

До Дня захисту дітей Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА організував конкурс малюнків «Школа майбутнього». Сьогодні троє переможців отримали призи.

У Департаменті будівництва Полтавської ОДА нагородили переможців конкурсу малюнків "Школа майбутнього"

У Департаменті будівництва Полтавської ОДА нагородили переможців конкурсу малюнків «Школа майбутнього»

Конкурс «Школа майбутнього» у Департаменті будівництва проводили вперше. Його приурочили до Дня захисту дітей. В першу чергу, організатори хотіли промотивувати діток і далі розвивати свої таланти. А також побачити, як малеча сприймає осучаснення навчальних закладів. Це актуально у контексті реформи, яку зараз проводить МінРегіон.

Обмежень за віком дітей, а також у стилі малюнків не було. Тому усі маленькі художники, які мали бажання, могли до нього долучитися.

— Дитинство завжди має приносити радість. Бо у будь-якому віці ми завжди повертаємося до нього спогадами. Але зараз ми ще й робимо вклад у майбутнє малечі та їхнього розвитку. Тому у нашому конкурсі вирішили поєднати приємне з корисним, — ділиться директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Свої малюнки маленькі художники приносили до Департаменту, або надсилали на його сторінку у Facebook. Спочатку на збір робіт виділили тиждень. Але потім збільшили цей термін через велику кількість бажаючих взяти у ньому участь. До конкурсу долучилися більше, ніж 30 учасників. Були навіть діти з інших областей.

Потім підписники сторінки Департаменту визначили трьох переможців за кількістю лайків. Усі роботи одночасно завантажили у Facebook для оцінювання. Автори малюнків, які набрали найбільше вподобань, отримали призи.

Перше місце зайняв малюнок Матвія Даценка, друге — Сергія Жуковського. А третім став Вітя Клименко. Батьки Матвія та Віті отримали призи у Департаменті. А нагороди Сергія надіслали Новою Поштою в інше місто.

— Дуже приємно, що є такі конкурси. Кожна дитина має своє бачення і гарно, коли є можливість його показати. А ще й отримати призи, — розповідає мама маленького Матвія Тетяна Даценко.

Для усіх учасників конкурсу також підготують грамоти. Бо старання у свою роботу вклала кожна дитина. Їх опублікують у соціальних мережах для завантаження. А друковані варіанти можна буде забрати у приймальні Департаменту (Зигіна, 1, останні двері направо).

— Соціальні проекти наших Департаментів та управлінь — це завжди гарно. Тим більше, коли вони стосуються дітей. Малеча найбільше потребує підтримки та розвитку. Бо їм будувати країну майбутнього разом з нами та жити у ній, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

У приймальні Департаменту створять галерею дитячих малюнків. Усі відвідувачі закладу зможуть побачити їх та оцінити роботу малечі.

Прес-служба Полтавської ОДА

09 декабря 2018