У будинку дитини на Полтавщині встановили нове медобладнання

Українська громада в Обєднаних Арабських Еміратах закупила обладнання для знезараження повітря для Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини.

Фото зі сторінки Yevheniy Semenov

Про це написав на сторінці Facebook координатор української громади в Абу-Дабі Євгеній Семенов. Він зауважив, що нове обладнання — сучасний аналог кварцевих ламп, який додатково може працювати за присутності в приміщенні людей, не завдаючи шкоди їх здоров’ю.

Фото зі сторінки Yevheniy Semenov

– Для закладу, де проживають діти від народження до 5 років, серед них — малюки з інвалідністю, вдалося придбати 8 бактерицидних опромінювачів-рециркуляторів «Фіолет 03», головним призначенням яких є знезараження повітря у кімнатах, локаціях перебування значної кількості малечі, з метою уникнення поширення серед них вірусних та алергійних захворювань, — йдеться у повідомленні.

Фото зі сторінки Yevheniy Semenov

Також Євгеній від адміністрації Кременчуцького спеціалізованого будинку дитини Полтавської обласної ради висловив щиру подяку всім, хто залучився до подарунку. Він зазначив, що робота над проектом здійснювалася з різдвяно-новорічних свят.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Хай допоможе і дітки не хворітимуть. Вони заслуговують на щасливе життя.

2019-06-24
Світлана
Відповіcти
0

Як шкода оту малечу, яка там живе, хоча бувають різні родини, того може ж їм там і краще.

2019-06-24
Катя
Відповіcти
0

Класна штука,бачила таку в нас у поліклінніці, мабуть,ефективна.

2019-06-24
Віола
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: