У 2018 році “Укртелеком” підвищить тарифи

1

НКРЗІ погодила зміни граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє “Укрінформ“.

У 2018 році "Укртелеком" підвищить тарифи

У 2018 році “Укртелеком” підвищить тарифи

Відповідне рішення є на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Комісія схвалила проект рішення НКРЗІ “Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 08 листопада 2016 року №589” та вирішила направити його на погодження до Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні“, – йдеться у повідомленні регулятора.

Як розповів прес-секретар “Укртелекому” Михайло Шуранов, підвищення тарифів відбудеться з огляду на зміни витрат на утримання і обслуговування мереж у 2017 році, зокрема значного зростання розміру мінімальної заробітної плати, цін на енергоносії. За його словами, чинний розмір граничних тарифів на фіксовану телефонію згідно з проведеними економічними розрахунками наразі нижче собівартості надання послуги, що завдає “Укртелекому” регулярних збитків від надання ключової послуги компанії.

Вартість граничних тарифів для абонентів, що мешкають у великих містах, зросте на 3 грн, а для абонентів, що проживають у селі, на 5 грн. У середньому ціна підвищиться на 8,3%.

Нагадаємо, з 1 жовтня “Укртелеком” підвищив вартість пакетних хвилин, в які включені міжміські дзвінки, на SIP-телефонію та мобільні телефони.

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018