“Твій простір” майже готовий

Анна Єгорова
18:09 | 04 вересня 2016
0

Уже третій день поспіль учасники CITY lab, волонтери, депутати, активісти та небайдужі полтавці працюють над проектом «Твій простір». Сьогодні, 4 вересня, планують завершити сцену.

NqHvgf1mCTE

Постійним учасникам є близько 15 осіб, серед яких депутати, активісти, підприємці та просто небайдужі люди. Робота триває до вечора: після влаштування ліхтаря толока працює часом і до 21-ї години.

Волонтери розповідають, що чимало полтавців, які проходять повз майданчик, цікавляться тим, що відбувається. На жаль, охочих долучитися дуже мало.

ctLy46DpNGI

Загалом на реалізацію проекту, за умовами гранту, було виділено 120 тисяч гривень, але автори з самого початку орієнтувалися на роботу волонтерів, щоб придбати якомога більше матеріалів.

Найближчим часом планують облаштувати лавки та покращити газон, а також оздобити сцену та надати їй естетичного вигляду.

Q6fykXdb1PM

Організатори повідомляють, що відкриття заплановано на 17 вересня, проте як саме воно відбуватиметься, ще невідомо. Уже 22-25 вересня сцена буде задіяна під час проведення фестивалю «Майстерня міста».

Ірина Садовнікова, представник громадської організації CITY lab і координаторка роботи розповіла, що задоволена тим, що наразі зроблено.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: