Турчинов керуватиме новоствореним центром кібербезпеки

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Національний координаційний центр кібербезпеки», яким затверджено Положення про Національний координаційний центр кібербезпеки. Його керівником буде Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Олександр-Турчинов-4-мах

Олександр Турчинов

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

На думку глави держави, діяльність Центру дозволить забезпечити координацію діяльності суб’єктів національної безпеки і оборони України під час реалізації Стратегії кібербезпеки України, підвищити ефективність системи державного управління у формування та реалізації державної політики у сфері кібербезпеки.

Національний координаційний центр кібербезпеки є робочим органом Ради національної безпеки і оборони України. Керівником центру за посадою є секретар РНБО.

Серед основних завдань Центру здійснення аналізу стану кібербезпеки; результатів проведення огляду національної системи кібербезпеки; стану готовності суб’єктів забезпечення кібербезпеки до виконання завдань з питань протидії кіберзагрозам; стану виконання вимог законодавства щодо кіберзахисту державних електронних інформаційних ресурсів, інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законом, а також критичної інформаційної інфраструктури; даних про кіберінциденти стосовно державних інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційних системах тощо

Центр здійснює прогнозування та виявлення потенційних та реальних загроз у сфері кібербезпеки України.

Центр має право запитувати та одержувати від органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій статистичні дані, інформацію, довідкові та інші матеріали, необхідні для вирішення питань, що належать до його компетенції.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

тыкають его во все дыры

2016-06-08
Андреевна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: