Троє представників Полтавщини увійшли до списку претендентів на премію «Людина року -2017»

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» оголосила імена претендентів. У списку є представники з Полтавщини.

Троє представників Полтавщини увійшли до списку претендентів на премію «Людина року -2017»

Троє представників Полтавщини увійшли до списку претендентів на премію «Людина року -2017»

Урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів загальнонаціональної програми «Людина року -2017», відбудеться 24 березня в Національній опері України ім. Т.Г.Шевченко.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» оголосила підсумки експертного опитування за 2017 рік та доводить до відома імена кращих українських професіоналів, які за свої досягнення у 2017 році визначені лауреатами 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2017».

У номінації «Міський голова року» представлений Віталій Малецький – міський голова міста Кременчук.

Нагороду «Промисловець року» може отримати В‘ячеслав Яворський – директор ВАТ “Кременчуцький завод технічного вуглероду”.

Олександр Хижняк

Олександр Хижняк

«Спортсменом року» може стати полтавський боксер Олександр Хижняк– Чемпіон Світу та Чемпіон Європи 2017р. з боксу у середній вазі (до 75 кг). У цій номінації він змагається з Михайлом Романчуком – срібним призером Чемпіонату Світу 2017р. з плавання (1500 м. вільним стилем) та Еліною Світоліною – провідною українською тенісисткою, четвертою ракеткою світу в рейтингу WTA.

Для програми «Людина року -2017» обраний слоган «енергія оновлення». Він уособлює в собі одвічні надії на добрі зміни і відображає велич досягнень тих, хто претендує на престижний титул «Людина року» – знакову нагороду загальнонаціонального визнання. І, звичайно, слоган розкриває цілі самої програми на нинішньому етапі її розвитку, – говорять організатори.

Як раніше повідомлялось, полтавський боксер Олександр Хижняк – найкращий спортсмен вересня в Україні, а також лауреат міжнародної спортивної премії.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: