#Трибуна_В_Європі

0

У нас було 2 камери GoPro, 8 flash-карт, 3 навіжених журналіста і скажений водій, декілька валіз, а ще: купа позитиву, бажань, сподівань, очікувань перед поїздкою до Європи і ціле море стереотипів про життя там. Єдине, що нас турбувало – це бажання дізнатись, чи правда там так існують люди, як ми уявляємо собі тут. А ще, розповісти про все це в ефірі людям. У світі не має нікого відповідальнішого, завзятішого і безкомпроміснішого, ніж той, хто хоче вийти в ефір з інформацією. І ми знали, що ми скоро зануримося в це з головою…. Щоб показати, які українські стереотипні погляди на життя в європейських країнах справді реальні, а які – всього лиш міф. Спецпроект #Трибуна_В_Європі відповість на ці питання.

Як радив наш спільний з Вами Адвокат, ми почали з оформлення біометричних паспортів, для безвізової подорожі в Європу. Українці, які вже оформляли раніше собі ці документи, радили звернутись до паспортних столів у районних центрах області. Тому ми поїхали до Нових Санжар і все владнали без черг. Зовсім без черг, але з повним комфортом. Тепер ми радимо так зробити і Вам.

Про всі перипетії долі з оформленням паспортів – дивіться у нашому першому випуску. Про пригоди #Трибуна_В_Європі – дивіться у наступних випусках.

Відео: Сергій Котелевець

22 квітня 2018
21 квітня 2018
20 квітня 2018