Третє засідання першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання

4

4 грудня  розпочалося третє засідання першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. На відміну від попередніх засідань, усіх бажаючих потрапити до сесійної зали впускають лише за документами, які засвідчують особу, або за наявності запрошенням.

Lc_RDMFkYdY

10:00 – Усіх присутніх просять зайняти свої місця.

10:05 – Присутні 81 із 84 депутатів.

10:15 – Депутати обрали нову лічильну комісію.

5ckxAGIQDuw

10:30 – До початку сесії, слово надали громадськості.

Сьогодні наш останній шанс провести сесію достойно і саме ми її проведемо, – заявив голова полтавського осередку “Правого сектору” Марк Чаус.

10:45 – За трибуною  Василь Ковальчук.

10:50 – На посаду голови Полтавської облради запропоновано два кандидати. Від БПП “Солідарність” – Олександр Біленький, від “УКРОПу” – Сергій Соловей.

11:05 – Відбувається голосування за вищезазначений склад кандидатів на посаду голови.

Кандидатів затвердили і надають їм слово. Відповідно до регламенту, кожен має на виступ 15 хвилин. Першим  до слова запрошується пан Соловей.

Так як ми не бачимо кандидатуру від  «Батьківщини», то наша фракція ніяк не може відреагувати проти провладного кандидата, – повідомляє Сергій Соловей.

11:15 – У присутніх  не виникло запитань до  кандидатури Селовея.

Слово надали Олександру Біленькому.

11:20 – Після виступу кандидата, один із  присутніх  учасників АТО викрикнув із  залу:

– Передай своєму Порошенку, нехай виділить  нам обіцяну землю!

11:30 – За трибуну виходить Анатолій Ханко, він просить  вибачення у присутніх за те, що  відходить  від теми, але запевняє, що не міг змовчати:

Учора по-звірячому на замовлення побили нашого колегу зі «Свободи» з Карлівської ради. «Свобода» вимагає сюди Беха та проведення слідства. Наголошую, що пан Бех присутній зараз тут і сидить  праворуч від Головка.

(Як інформує прес-служба Карлівського відділу ГУНП в Полтавській області, 3 грудня, близько 18 години, на депутата Карлівської райради та його товариша було  скоєно напад. Двоє невідомих чоловіків віком до 30-років побили потерпілих металевим прутом. Постраждалих з тілесними ушкодження різного ступеню тяжкості направили до районної лікарні. За фактом злочину розпочато досудове розслідування,  а відомості про подію внесено до ЄРДР. – прим. ред.)

11:40 – Кандидатів затвердили. Йде підготовка бюлетенів для голосування.

Оголошено перерву.

MgI8pO_rQDk

11:55 – Розпочинається голосування. Депутатів викликають  за алфавітним порядком.

JkCj5lI4iSY

12:30 – Починають підраховувати голоси.

5_eQxYjOeEs

12:40 – За попередніми результатами голосування, Олександр Біленький набрав 34 голоси, а Сергій Соловей – 15. 29 депутатів не підтримали жодного окандидата.

12:50 – Оголошено 20-хвилинну перерву для збору голів фракцій щодо врегулювання питання стосовно результатів голосування.

15:00 – 20-хвилинна перерва затяглася більш як на 2 години. Нарешті засідання продовжилося. депутати від БПП “Солідарність” пропонують  перенести засідання на вівторок.

15:10 – Пропонують чергових кандидатів на посаду. Від “УКРОПу” – Василя Хоменка, від “Аграрної партії  України” – Віктора Скочка,  від БПП “Солідарність” – Олександра Біленького.

15:15 – За трибуною Василь Хоменко. Він розповідає про  себе та свою діяльність.

15:20 – Слово надали Віктору Скочко.

ff4Q8hlFDQ0

15:25 – Олександр  Біленький сказав, що  йому додати нічого.

Всі кандидати завершили свої виступи.

15:50 – Розпочалося голосування.

16:15 – Усі депутати проголосували, але комісія не може почати підрахунок голосів, чекають на Ігора Горжія,  ніхто не знає  куди він подівся.

16:20 – Розпочали підрахунок голосів.

16:25 – За по прередніми даними, головою Полтавської облради сьомого скликання обрали Олександра Біленького.

16:45 – За результатами голосування Віктор Скочко набрав 21 голос, Василь Хоменко- 9, Олександр Біленький – 46, жодного кандидата не підтримали  2 депутати.

16:55 – Оголосили 30-хвилинну перерву для голів фракцій.

 Антое Мигаль, Юлія Злепко

20 липня 2018
19 липня 2018