Тренери команд прокоментували гру «Карпати» – «Ворскла»

Тренер «Ворскли» Василь Сачко, не зважаючи на перемогу над «Карпатами», розкритикував дії захисників своєї команди. Коуч ФК «Карпати» Олег Дулуб пояснив невиразну та повільну гру підопічних браком емоцій після минулого матчу з «Дніпром».

Василь Сачко

– У першому таймі обережно грали обидві команди. У другому – картинка змінилась. Ми забили, потім мали ще кілька перспективних атак. Затратили багато сил, тому заслужили перемогу. «Карпати» мали хороший вигляд. За винятком моменту в Худоб’яка, не дали їм нічого створити. Ми добре вивчили команду Олега Дулуба. Перемога вийшла непростою. Хочу побажати успіхів «Карпатам», – сказав тренер.

«Карпати» все ж могли зрівняти рахунок на останній хвилині гри. Сачко пообіцяв розібратися, хто ж винен у грубій помилці, яка ледве не відібрала перемогу в полтавців, а також похвалив воротаря команди Богдана «Шуста»:

– Прошу вибачення у вболівальників за цю грубу помилку в обороні. Обов’язково розберемо епізод, нехай він стане для нас повчальним.

Можу сказати, що ми не програємо в останніх зустрічах. Відзначу задовільні дії і в захисті, мало пропускаємо. На цей момент даємо можливість грати саме Шусту. Він кваліфікований воротар, випускати його в старті – моє рішення, – зазначив Сачко.

Тренер «Карпат», коментуючи цей епізод із провалом захисту «Ворскли» зазначив, що загалом його команда навіть не награла на нічию:

– Такі епізоди коментувати складно, тому як із двох метрів у порожні ворота не потрапити – це не говорить про кваліфікацію гравця. Те, що Ігор Ходобяк гравець кваліфікований, у мене сумнівів не викликає. Десь, напевно, він уже побачив м’яч у сітці. В цілому ми не награли на цю нічию, швидше за все. Ось все в цей результат і вилилося. Якось логічно пояснити цей епізод я не можу, потрібно дивитися відео, – сказав Дулуб, тренер ФК «Карпати».

Олег Дулуб

Брак емоцій, на думку львівського тренера не тільки позначився на загальній картині гри, а й забрав у господарів їх головний козир – флангові швидкості:

– Якщо говорити про матч, то в першому таймі нам трохи не вистачало емоцій. Довелося команду струснути в роздягальні. Мені здавалося, що навіть нічия буде поганим для нас результатом сьогодні. Пропустивши через свої дитячі помилки, не змогли забити ще й на 95-й хвилині. Це весь мій коментар щодо матчу.

Перш за все, якщо б ми з першого тайму включили швидкість. Зробили це в другому таймі, почали відводити м’яча на фланги, де у «Ворскли» є проблеми. Ми якраз й вирізняємося фланговими проходами та подачами.

Перша і основна, мабуть, причина – це брак емоцій. Такі матчі, як ми зіграли з «Дніпром», бувають рідко, і вони забирають дуже багато психологічної енергії. Весь тиждень ми присвятили відновленню. Начебто, все було позитивно, непогано, але значить не до кінця, – розповідає Олег Дулуб.

Нагадаємо, що на 57-ій хвилині ворсклянам вдалася показова контратака, яка завершилась результативно. Хльобас протягнув м’яча по лівому краю, трішки змістився в центр, та віддав на Шарпара, який біг паралельним курсом. Удар В’ячеслава в ближній кут Боровик відбити не зумів – 0:1. Це вже четвертий гол півзахисника «Ворскли», який приєднався до команди в період зимового антракту в чемпіонаті.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: