Тренер «Волині» Кварцяний заявив, що два голи «Ворскли» у ворота його команди –  фальсифікація

0

Коуч луцької «Волині» Віталій Кварцяний незадоволений діями арбітра у матчі з полтавською «Ворсклою». На його думку суддя Ігор Пасхал зарахував два голи, які були забиті з порушенням правил.

Віталій Кварцяний

Про це він заявив у коментарі каналу «Футбол 2»

Перший гол – порушення на Петрову, заплели ноги. Суддя був зацікавлений в цьому, сказав, що Петров спіткнувся, тому не свиснув. Це ж порушення! Подивіться запис, – сказав він.

Коли «Ворскла» забивала другий гол, то на думку Кварцяного, було положення поза грою:

Порушення, гол нечистий, фальсифікація. Другий гол з офсайду – теж фальсифікація! Про що говорити? Я сказав: “Вася, в Полтаві без “поза грою” граємо?”. Напевно, тут свої правила є. А судді хотіли ще й третій, і четвертий гол забити”, – підсумував наставник Волині.

У свою чергу, наставник полтавців Василь Сачко сказав, що матч проти “Волині” видався непростим для Ворскли.

– Будь-яка перемога завжди приємна. Подолали психологічний бар’єр, виграли вдома. Не може бути весь час погано, бувають і хороші моменти”, – сказав він. Було нелегко. З Волинню завжди цікаво грати. У матчі була напруга і була небезпека біля наших воріт. Слава Богу, що забили. Рахунок міг бути більший”, – зазначив тренер.

Нагадаємо, що 1 квітня футболісти полтавської “Ворскли” нарешті здобули перемогу. Після серії невдалих ігор з “Шахтарем”, “Зорею”, “Олімпіком” та “Зіркою”, “зелено-білі” змогли перемогти луцьку “Волинь”.

Сачко Волинь

На 34 хвилині “Ворскла” організувала контратаку, Шарпар отримав пас від Мякушка у вигідній позиції, обіграв воротаря і відправив м’яча у порожні ворота. 1:0.

На 63 хвилині  “Ворскла” подвоїла перевагу на табло. Швидка атака полтавців, Хльобас отримав пас від Мякушка і переправив м’яча у ворота. Рахунок став 2:0.