Товстий балотуватиметься в нардепи на окрузі Кутового

17 липня на 7 округах у різних областях України відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради. Стало відомо, що заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий балотуватиметься кандидатом в депутати по одномандатному виборчому округу № 151.

Товстий

Відповідне рішення ухвалили на з’їзді партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

BOB5558-1170x350

Варто зазначити, що до складу округу входять Лохвицький, Гадяцький, Пирятинський, Гребінківський, Чорнухинський райони та частина Лубенського району. Окружна виборча комісія міститься в м. Лохвиця.

Виборчий

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті Верховної ради України, Кутовий Тарас Вікторович подав відповідну письмову заяву про складення депутатських повноважень 14 квітня 2016 року.

Довідково: Товстий Роман Іванович – кандидат в народні депутати України.

У 2011-2013 роках — заступник Голови Полтавської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Член Ради Полтавської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Рішенням звітно-виборчої конференції Полтавської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 26 травня 2013 року вдруге обраний Головою Полтавської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

У 2014 році вступив до Міжрегіональної академії управління персоналом за спеціальністю «Економіка та управління бізнесом».

З березня 2014 року — заступник голови Полтавської облдержадміністрації.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: