ТОВ “Управлінська житлова компанія” підозрюють у монополії

0

Справу за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з боку ТОВ “Управлінська житлова компанія” розпочала адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

fotolia_6990589_m

Відділення за результатами розгляду численних заяв мешканців міста Полтава встановило, що ТОВ “УЖК” з 01.09.2015 року застосувало тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які не були встановлені органом місцевого самоврядування. Вказані послуги надаються з урахуванням встановленого рішенням органу місцевого самоврядування тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг. Копія такого рішення є невід’ємною частиною договору про надання послуг.

Залежно від запланованих кількісних показників послуг тариф розраховується окремо за кожним будинком. Фактично, вони повинні надаватися задля забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного та технічного стану стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням переліку послуг згідно з додатком до цього Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869.

Катерина Шевелєва

22 липня 2018
21 липня 2018