ТОВ «Гадячсир» сплатить в дохід держави 1,5 млн доларів США

У 2016 році рішенням господарського суду задоволено позов одного з банків щодо стягнення з ТОВ «Гадячсир» заборгованості по кредиту в сумі 15,9 млн доларів США та 206 тисяч гривень.

 ТОВ «Гадячсир» сплатить в дохід держави 1,5 млн доларів США

ТОВ «Гадячсир» сплатить в дохід держави 1,5 млн доларів США

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Після набрання рішення суду законної сили, банк скерував наказ на примусове виконання до Мінюсту. Пізніше було нараховано виконавчий збір у розмірі 10% від суми, що підлягає стягненню, а саме 1,5 млн доларів США та 20 тисяч гривень, а також вжито заходів щодо накладення арешту на майно та кошти боржника.

У квітні 2018 року банк звернувся до державного виконавця про повернення виконавчого документу без виконання. Боржник не звільняється від сплати виконавчого збору у разі повернення виконавчого документу на вимогу стягувача, державний виконавець виніс постанову про стягнення з ТОВ «Гадячсир» виконавчого збору в розмірі 1,5 млн доларів США та 20 тисяч грн.

Не бажаючи сплачувати в дохід держави вказану суму, ТОВ «Гадячсир» звернулось до суду зі скаргою на рішення державного виконавця. Ухвалою господарського суду частково задоволено скаргу товариства та скасовано постанову головного державного виконавця та визнано неправомірною його бездіяльність щодо не вирішення питань про зняття арешту, накладеного на майно (кошти) боржника.

Прокуратура Полтавської області встановила, що рішення постановлено судом з порушенням правил підсудності. Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура внесла апеляційну скаргу на вказане судове рішення, яка судом задоволена.

Завдяки вжитим заходам прокуратури попереджено незаконне звільнення судом першої інстанції ТОВ «Гадячсир» від сплати виконавчого збору в сумі 1,5 млн доларів США, що еквівалентно 44 млн грн.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

ТОВ Гадячсир одне з найбільших підприємств району,що забезпечує роботой та дає можливість населенню Гадяцького району утримувати свої родини. Підприємство експортер продукції в багато країн світу. Завдяки цьому підприємству сільське населення має можливість утримувати корів та реалізовувати лишки продукції забезпечувати свої потреби для придбання харчів,одягу,сплати рахунків за газ та електроенергію.Куди ми рухаємося?

2019-02-13
Григорій
Відповіcти
0

Нормальний такий хід конем.

2019-02-13
Ната
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: