ТОП-5 цікавих виконавців фестивалю Atlas Weekend 2019 за версією «Трибуни»

Фестиваль Atlas Weekend пройде 9-14 липня в Національному Експоцентрі України, Київ. Оголошено виступ 250 колективів. Хедлайнерами стали The Chainsmokers, Asap Rocky, Black Eyed Peas, Liam Gallagher і група «Сплін». Пропонуємо ТОП-5 цікавих виконавців фестивалю Atlas Weekend 2019 за версією «Трибуни».

Курган і Агрегат

«Unkle»

Британський електронний дует, який виконує електронну музику. Лідеру колективу Джеймсу Лавелль було 14 років, коли почав писати пісні. Свої перші електронні інструменти купив на кишенькові гроші, які дала мати на рік наперед. Тоді Лавелл виконував хіп-хоп. На дебютному альбомі колективу є спільна пісня з лідером Radiohead Томом Йорком.

«Alyona Alyona»

Українська реп-виконавиця з селища Капітанівка Кіровоградської області. Відкриття минулого року, Alyona Alyona використовує швидку технічну читку. В недалекому минулому працювала вихователькою в дитячому садку, а зараз збирає великі клуби. У кінці 2018 го співак Іван Дорн назвав Олену однією з найцікавіших молодих українських виконавиць.

«Монеточка»

Російська співачка з Єкатеринбурга, яка стала популярною завдяки інтернету. У минулому виконувала іронічні пісні під акомпанемент синтезатора, на якому грала сама. Першим хітом співачки стала пародія на композицію A-Dessa «Женщина, я не танцую».

«Мама, я не зигую, мамочка, я не зигую,

Не дзвони в полицию — я не опозиция», — співала Монеточка. У 2018-му випустила хітовий альбом «Раскраски для взрослых».

«Пошлая Молли»

Український рок-гурт, який виконує пісні на молодіжну тематику — про відносини і вечірках. «Це збірний образ тупої молоді», — говорить лідер колективу Кирило Блідий. Хлопці жили в місті Змієві Харківської області. Їх розвагами була музика і тусовки біля магазину «АТБ». Цьому присвячена пісня «Супермаркет». У групі грає Костянтин Пижов, гітарист «Валентин Стрикало».

«Курган і Агрегат»

Українське хіп-хоп тріо з села Близнюки Харківської області. Читають іронічний реп про життя в провінції. Мають робочі псевдоніми «Селюки» і «Блаженна село».

«Коли ти її імя на дереві вибив,

Плюс своє імя ти на дереві вибив,

Но не взаімна любов оказалась бобром,

І згризла дерево по імені «любовь», — співає Агрегат.
У 2015-му в кліпі «Вчителька» знялася відома українська співачка Даша Астаф’єва.

На фестивалі Atlas Weekend також виступить англійський співак Liam Gallagher, колишній лідер групи Oasis. У 1990-ті він був одним з найвідоміших людей Великобританії, мав конфлікти з конкурентами по сцені. «Я не ненавиджу їх. Не хочу їм зла. Я просто вважаю, що їхні фани — нудні, огидні, і не виглядають так, ніби добре проводять час», — говорив Галлахер про Radiohead і Coldplay.

Квитки можна придбати тут, дізнатися більше про фестиваль — тут.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Чи й не виконавці,їдуть всі хто непопадя. От би Винника, чи Полякову!

2019-06-28
Ліда
Відповіcти
0

Ну це явно не мій стиль, тгго вже й не хочеться туди поїхать.

2019-06-28
Даяна
Відповіcти
0

Вже скоро все почнеться. Всі завмерли.

2019-06-28
Валя
Відповіcти
0

І Альона Альона туди попала)))

2019-06-28
Ігор
Відповіcти
0

Ну таке собі..

2019-06-28
Віва
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: