Топ-5 розкішних торгівельних центрів світу

Торгівельні центри у наш час стали не просто величезними магазинами – це справжні розважальні центри, де родини можуть провести практично цілий день. Насправді, деякі центри у всьому світі більше нагадують справжні парки розваг, ніж торгівельні площі: тут є атракціони, ресторани, кафе, кінотеатри, ігрові зони, боулінг і навіть криті аквапарки. Сьогодні ми подивимося на 5 розкішних торгівельних центрів по всьому світу, переступивши поріг яких, людина проведе тут не менше, ніж декілька годин.

  1. West Edmonton — Едмонтон, Канада

Цей торгово-розважальний комплекс є одним з наймасштабніших і найстарших у світі, його відкриття відбулося ще у 1981 році. Тут відвідувачів чекає більше 800 магазинів на будь-який смак, а ще — найбільший у світі критий аквапарк, де можна відпочити всією сім’єю. Любителям активних розваг обов’язково сподобається і ковзанка, а ще в центрі працює сучасний кінотеатр, боулінг-центр і навіть майданчик для гри в міні-гольф. Щоб оцінити різноманіття розваг і магазинів Вест Едмонтон Молл, знадобиться кілька днів. Щороку цей дивовижний торговий комплекс відвідує понад 28 мільйонів чоловік, постійно торговий центр обслуговує понад 23 000 співробітників.

  1. Молл Еміратів – Дубаї, ОАЕ

Маючи більше, ніж 700 магазинів, це, звичайно, не найбільший торговий центр в Дубаї – але це не означає, що він менш розкішний. Крім того, що тут знаходиться 90 кафе і ресторанів, це, мабуть, найвідоміший центр в Дубаї, тому що тут можна покататися на лижах. Крім того, це і найбільший у світі критий сніжний парк: тут є п’ять гірських схилів, де крім лиж, можна покататися на санчатах або сноуборді.

  1. Канал Сіті – Фукуока, Японія

Судячи з назви, Канал Сіті передбачений, щоб виглядати як місто, побудоване навколо каналів. Тут безліч фонтанів, водяних та зігнутих скульптур. Все для того, щоб «обдурити» відвідувача і змусити повірити, що він знаходиться у природному середовищі, а не у центрі мегаполісу. Тут, крім того, є ігровий центр і кінотеатр, музичний стадіон, проводяться вуличні комедійні спектаклі і навіть екзотичні художні виставки. Весь п’ятий поверх комплексу відомий, як Ramen-стадіон і має велику кількість кіосків, які продають всі види лапші рамен.

  1. Вілладжио – Доха, Катар

Вілладжио — ще один торговий центр, передбачений для імітації прогулянки Венецією в Італії. У тематичному парку Gondolania є криті гірки, оглядове колесо, і багато інших атракціонів. Відвідувачі також можуть пограти у боулінг, що світиться у темноті, повеселитися у кінотеатрі 4D або на лазерній арені.

  1. Berjaya Times Square – Куала-Лумпур, Малайзія

Один з найбільших торгівельних центрів Азії, який виглядає дуже по-західному. Насправді, велика площа у торговому центрі передбачена для імітації П’ятої авеню у Нью-Йорку. На території центру — 1000 роздрібних магазинів, і це один з найбільших в Азії парків розваг у приміщенні.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Це просто нереальна краса, якби нам хоч один такий….

2019-05-15
Ганжа
Відповіcти
0

Я туди хочуууу, це моя слабость!!!

2019-05-15
Поліна
Відповіcти
0

Це не розкішні – це шикарні центри,які й центрами важко назвать.

2019-05-15
Вероніка
Відповіcти
0

Такі конструкції, як там можна розібраться шо куди?))))

2019-05-15
Ніна
Відповіcти
0

Едмонтон, Канада – мій ровесник!!

2019-05-15
Віка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: