ТОП-5 популярних російських гуртів на Atlas Weekend 2019

Якщо раніше організатори різних фестивалів боролися за російських хедлайнерів, то тепер, зі зрозумілих причин, виконавців з цієї країни на українських сценах все менше. Хоча, не дивлячись на політичну ситуацію, є гурти, які з повагою ставляться до України і які і нині тут виступають. Чого тільки вартий імпровізований перфоманс, що стався кілька років тому на Atlas Weekend.

Тоді в Україну не пустили одного із учасників фесту — Дельфіна за те, що він несанкціоновано перетнув український кордон для сольного виступу в Криму. Його ж музикантів тоді пустили в країну, і ввечері вони почали виступ без свого лідера. На подив кількох тисяч чоловік, які прийшли на його концерт і не знали, що самого Дельфіна не буде. Але, протягом майже цілої години, група грала його музику, а натовп злагоджено хором підспівував всі його пісні.

Цьогоріч на фестивалі також виступлять кілька відомих російських гуртів.

«LITTLE BIG»

10 ливня, 20:00 | Main Stage

Минулий рік для цієї рейв-групи став справжнім проривом — з ліги гуртів середнього рівня вони раптово стали дуже популярними. І все завдяки одній єдиній пісні і кліпу SKIBIDI, який є на даний момент найпопулярнішим відео серед усіх виконавців на пострадянському просторі. Зараз у нього в YouTube 243,6 млн переглядів. А зовсім недавно вони випустили нове відео на іншу пісню I’M OK. Поки у неї така ж жвава динаміка зростання, що була і у вірусного танцю і ходи під SKIBIDI. За тиждень новий кліп набрав 13,9 млн переглядів.

«Монеточка»

13 липня, 19:00 | West Stage

Монеточка стала справжнім відкриттям минулого року. Вона випустила альбом «Розмальовки для дорослих», який був визнаний найкращою роботою року за версією різних російських музичних премій. Її «90-е», «Каждый раз», «Нимфоманка» і «Ковчег» вже просто набили хоч і приємну, але оскомину. Однак нещодавно з’явилася нова пісня «Падать в грязь» і вона, як і попередні, підкорила меломанів. Всього за місяць відео набрало 2,8 млн переглядів на YouTube.

«Порнофильмы»

14 липля, 19:00 | East Stage

З точки зору музики і текстів пісень. «Порнофильмы» набагато ближче до панк-року, ніж «Тараканы!». Крім цього, вони — набагато більш заполітизована (в хорошому сенсі цього слова група): деякі з їхніх пісень цілком могла б взяти собі неформальним гімном демократична опозиція Росії. Варто додати, що це ще й улюблена група популярного відеоблогера і журналіста Юрія Дудя.

«Сплин»

12 липня, 22:15 | Main Stage

Якщо вірити рекламі фестивалю, то група «Сплин» запрошена через масові прохання глядачів. Нагадаємо, що музиканти вже брали раніше участь в Atlas Weekend кілька років тому і зібрали на свій концерт більше людей, ніж будь-який інший хедлайнер. Згодом їхній рекорд відвідуваності був побитий тільки двома українськими артистами — Вєркою Сердючкою і Олегом Винником, але їхні виступи проходили безкоштовно. Що ж стосується пісень, з якими виступить Олександр Васильєв, то, швидше за все, це будуть композиції з торішнього альбому «Встречная полоса», серед яких є жартівлива коротка пісня «Булгаковский марш».

«Тараканы!»

11 липня, 17:45 | East Stage

«Тараканы!» до сих пір вважаються найпопулярнішою панк-групою не тільки в Росії, але і на пострадянському просторі. Хоча це твердження є досить умовним, оскільки і цю групу панками теж можна назвати лише умовно. Швидше це мотивуючі пісні, що виконуються під одноманітне дзижчання гітари. Але від цього шанувальників у них не менше. Вони вже 28 років утримуються на плаву. А тим часом у них відбулася чергова зміна музиканта: тепер на гітарі грає Гарік Рибін, у якого забавний, як для панка, послужний список. До цього він грав не тільки в рок-групах, але і у Віри Брежнєвої, а також Бьянки.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Не дивлячись не величезну купу достойних західних гуртів Атлас вирішив всеодно притягнути нікому не потрібне російське лайно. Для чого? Від жадібності охопити все що можливо? Ця ненажерливість тепер виглядає дуже огидно на фоні того що відбувається в Грузії та парє.
Бойкотую Атлас.

2019-06-27
Енді
Відповіcти
0

Та ці нормальні,не всі ж, хто живе в Росії, підтрмують Володьку П.

2019-06-26
Троль
Відповіcти
0

А як визначали їх ставлення до Україгни? Детектор проходили7)

2019-06-26
Серж
Відповіcти
0

А чого російські гурти там виступають? вообщеее

2019-06-26
Марина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: