Топ-5 незвичайних способів пересування у різних країнах

Як тільки людина навчилася пересуватися на задніх кінцівках, їй відразу стало ліньки ходити пішки. Високопоставлених осіб, таких як королі і вожді, носили на спеціальних ношах. Воїни і пастухи осідлали коней, а вчені почали еру винаходів транспорту в різних його інтерпретаціях. На сьогоднішній день різноманітність транспорту вражає, а деякі його види, м’яко кажучи, дивують.

1. Бамбуковий поїзд, Камбоджа

Бамбуковий поїзд, відомий як норі, може бути засобом об’їхати Камбоджу. Пасажири їдуть на бамбуковій платформі, розміром приблизно з двоспальне ліжко, на якому встановлені два незалежних набори металевих коліс, що приводяться в рух двигуном. Платформа рухається зі швидкістю близько 25 миль на годину, але не чекайте плавного руху. Залізничні колії в Камбоджі погано обслуговуються, а це означає, що на вас чекає вибоїста поїздка. Бамбукові поїзди можуть вмістити близько 12-15 чоловік і користуються величезною популярністю в сільській місцевості країни. Якщо у вас є можливість сісти на бамбуковий поїзд, зробіть це; плата за проїзд — надзвичайно низька, і вибоїста поїздка — лише частина досвіду.

2. Курячий автобус, Центральна Америка

Безумовно, це — не найзручніший спосіб подорожувати, але досвід, який варто мати. Колись це були шкільні автобуси, тепер вони використовуються для перевезення курей та інших птахів на ринки, а також людей до місця призначення за дешеву плату. Найпоширеніший вид громадського транспорту по всій Центральній Америці. Курячі автобуси відомі своїм унікальним барвистим дизайном і тим, що багато людей вміщаються в дуже маленькому просторі: автобуси зазвичай залишають станцію, тільки коли набиті битком. В автобусі можуть одночасно з людьми перебувати і курчата, куплені пасажирами.

3. Барко де Тоторо, Перу

Хоча ці човни виглядають не зовсім міцними, будьте впевнені — вони надійні. Човни Barco de Totora зроблені повністю з тростини Totora, що зростає вздовж озера Тітікака, використовуються для перевезення як місцевих жителів, так і туристів через озеро, на кордоні Перу і Болівії. Вони зазвичай виготовляються у формі дракона і, як кажуть, використовувалися за часів інків для захисту від злих духів.

4. Ціклос, В’єтнам

Велосипеди, можливо, не революційна форма транспортування, але в’єтнамський велосипед не є звичайним велосипедом. Рікша сидить ззаду і крутить педалі, а пасажир — попереду. Крім перевезення пасажирів, Cyclos також використовується для перевезення незграбних важких вантажів по вулицях міста.

5. Джипні, Філіппіни

Якщо ви були на Філіппінах, ймовірно, бачили або каталися на джипні. Цей популярний філіппінський спосіб пересування виник після закінчення Другої світової війни, коли американські війська вийшли з країни і залишили місцевим жителям армійські джипи. Філіппінці взяли ці джипи і переробили, додали дахи для затінку, і автомобілі стали громадським транспортом. Джипні, часто пофарбовані в яскраві кольори, вважаються найпопулярнішим видом транспорту на Філіппінах і стали символом філіппінської культури в усьому світі.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: