Топ-5 незвичайних художників світу

Сучасне мистецтво часом дуже незвичайне. Якщо раніше ми захоплювалися картинами, створеними пензлем і олівцем, то сьогодні просто неможливо не дивуватися, почувши про людей, які малюють кров’ю, касетною стрічкою або ж баскетбольним м’ячем. Художники постійно розробляють нові техніки, експериментують, щоб знайти хоч найменший спосіб справити «wow-ефект» на навколишній світ.

1. Еріка Айріс Сіммонс — американка, яка створює картини за допомогою касетної стрічки. Одного разу, проходячи повз старий автомобіль, дівчина зіткнулася зі старою касетою Джимі Хендрікса. Вона спробувала намалювати артиста, використовуючи при цьому ту ж касету. Виставивши роботу в мережі інтернет, Еріка завоювала багато уваги, після чого і вирішила розвивати свою творчу ідею. Результати були об’єднані в загальну серію, яка отримала назву «Привид у машині».

2. Метью Кусик — художник з Нью-Йорка, відомий своїми картинами з перероблених карт, атласів і шкільних підручників. Хлопець створює неймовірні колажі, які виглядають як малюнки, і зібрані з різних міст, країн і залізниць. Малювати фарбами Метью перестав багато років тому, щоб поекспериментувати з матеріалами і створити щось дійсно неординарне і гарне.

3. Хонг Йі — китайська художниця, яка створює справжні шедеври за допомогою квітів, свічок, їжі, баскетбольного м’яча і навіть шкарпеток. Майже кожен день дівчина виробляє нові картини і викладає їх у мережу, змушуючи аудиторію захоплюватися собою знову і знову. Деякий час Хонг працювала архітекторкою в Шанхаї. Але справжню славу дівчині принесло її теперішнє неординарне заняття.

4. Вініцій Кесада — людина, що пропагує мистецтво крові. Бразильський художник малює картини, використовуючи ресурси тільки власного організму. Не дивлячись на всю красу створеного, таке мистецтво все ж вимагає перерв, тому хлопець періодично бере відпустку і відпочиває від своєї творчості, щоб накопичити еритроцитів.

5.  Ані Кей — вчитель малювання з Індії, який забажав створювати картини язиком. Подейкують, що спочатку впоратися з такою роботою чоловікові було дуже непросто, так як через вплив гострих парів він відчував сильні болі в голові і тілі. Проте, Ані Кей впевнений, що біль ніщо в порівнянні з дивовижними роботами, які намальовані за допомогою лише його власного язика та гуаші.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Людина вдихає випари, малює язиком, терпить головний біль і каже, що біль ніщо в порівнянні з дивовижними роботами, а що дивовижного в цих роботах. Я лічно не бачу.

2019-06-30
Таміла
Відповіcти
0

Малювать своєю кров’ю, це взагалі перебор. Невже це того варто?)))

2019-06-30
Марися
Відповіcти
0

Тепер я фанатка Еріка Айріс Сіммонса, так використать касети – оригінально і красиво.

2019-06-30
Еля
Відповіcти
0

Із карт – це шедевр. Оце фантазія в людини. А скільки порізано карт)))

2019-06-30
Тома
Відповіcти
0

Нічого собі,оце видумщики. Як можна малювать язиком?

2019-06-30
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: