Топ-5 найзагадковіших місць України

Усі звикли, що подорожі й пригоди —це гарні пейзажі, казкові замки, незвичні кафе й ресторани, чудові фото і яскраві враження. Але крім таких «традиційних» описів мандрів, є і нестандартні, коли буває дійсно «страшно красиво». Для любителів містики й нерозгаданих таємниць, для всіх, кого тягне до невідомого й незрозумілого і хто любить шукати місця та явища, які наука не в змозі пояснити, ми підготували добірку найбільш містичних місць в Україні. І маємо переконання, що уже зовсім скоро вам таки захочеться відвідати одне з місць, де можна добряче полоскотати собі нерви і відчути на власній шкірі холодний подих, що навіває страх.

Підгорецький замок, Львівська область

Відвідуючи Підгорецький замок, ви неодмінно почуєте легенду про білу панну. За переказами, 400 років тому граф Вацлав Жевуський одружився із красунею Марією, що була молодша за нього. Старий граф ревнував дружину, яка одного дня не повернулась із прогулянки. Після цього пішли чутки, що чоловік вбив дружину, замурувавши її. Кажуть, що і сьогодні Марія блукає коридорами замку, нагадуючи про свою присутність.

Адреса: Підгірці, Бродівський р-н., Львівська область

Галявина Громовище на Житомирщині

Що може цікавити вчених та туристів у звичайній галявині? Якщо говорити про Громовище, то тут є чому дивуватись! Це місце магнітом притягує до себе грозові блискавки, тому місцеві намагаються його уникати. Вночі на галявині виникає дивне світіння, а під час археологічних розкопок тут були знайдені римські та боспорські монети.

Адреса: с. Купище Коростенський район, Житомирська область

Домініканський собор, Львів

Ми звикли прямувати до Львова за запашною кавою та оригінальними закладами. А як щодо містики? Подейкують, що у Домініканському соборі живе привид монаха-домініканця в білому плащі з чорним хрестом на спині. Білий монах обходить підвали, з’являється на хорах, проходить в замуровану бібліотеку вже понад 10 років. Тому іноді в бібліотеці падають книги, починає відсуватись портьєра та інші дива. Перевірте, що з цього правда.

Адреса: Музейна площа, 1, Львів

Камінне село, Житомирська область

За легендою, колись у лісі було розташоване багате село. Одного разу через нього проходив старий в убогому одязі і попросив хліба у господаря багатого двору. Той махнув на нього рукою: «Іди собі, чоловіче, ніколи мені». Старий вийшов з села, озирнувся і село враз скам’яніло. На одному з каменів, де він відпочивав, залишився величезний слід босої ноги. Місцевість і насправді являє собою скупчення великих валунів, що нагадують сільські будинки. Тут є свої «школа», «майдан» та «церква».

Адреса: на схід від села Рудня-Замисловацька Олевського району Житомирської області

Замок Паланок, Мукачево

Замок Паланок раніше був резиденцією Трансільванського князівства і має не одну легенду у своїй історії. Кажуть, що в стіні було замуровано доньку графа Друггета, за те, що дівчина, закохавшись, здала замок під час облоги польським військом. А Софія Баторі, що також мешкала у замку, прославилась іншою історією — для того, щоб зберегти свою молодість, вона приймала ванни з крові.

Адреса: м. Мукачево Закарпатська область

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

В Україні дуже багато таких місць ,про які можна говорити довго і страшно.

2019-07-09
Еля
Відповіcти
0

Останні легенди я чула в замку,там дуже гарно і цікаво.

2019-07-09
Мирослава
Відповіcти
0

А мені дуже подобається Домініканський собор, от до нього часто ходила,а про привида не знала(

2019-07-09
Лора
Відповіcти
0

Треба перерить ту галявину Громовище, щось там прятягує блискавку, може які копалини.

2019-07-09
Іра
Відповіcти
0

Час від часу над галявиною можна побачити сяючі диски, може то НЛО

2019-07-09
Ніка
0

На підгорецький замок, думала то Шарівка.

2019-07-09
Катя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: