Топ-5 найзабрудненіших пляжів світу

Забруднення пляжів стало серйозною проблемою в усьому світі. Коли ви уявляєте пляж, вам, ймовірно, бачиться недоторканий піщаний куточок з кришталево чистими водами. На жаль, це не завжди так. Забруднені пляжі є в різних куточках світу, а ми пропонуємо ознайомитися з п’ятьма з них.

1. Каміло-Біч, Гаваї

У той час, як багато пляжів на Гаваях знаходяться у хорошому стані, пляж Каміло на Великому острові називають Trash Beach або Plastic Beach. Морські течії виносять сміття з моря, створюючи в раю пластиковий кошмар.

2. Пляж Джуху, Мумбаї, Індія

Пляж Джуху як і раніше досить популярний, незважаючи на те, що забруднений. Він покритий всіма видами сміття (частково через припливи), але переважають пластикові пакети. Стічні води з сусідніх будівель надходять сюди ж, ще більш забруднюючи місце.
На щастя, місто докладає всіх зусиль, щоб очистити Джуху і сусідні пляжі.

Версія-Біч в Мумбаї колись був завалений купами сміття, але в період з 2015 по 2017 роки еколог Афроз-Шах очолив групу з 1000 добровольців з очищення пляжу, видаливши понад 11,5 мільйонів фунтів сміття.

3. Пляжні затоки Гуанабара, Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Найгірші пляжі в Ріо розташовані уздовж затоки Гуанабара, на деяких з них заборонено купатися через забруднення води.

4. Хайна, Домініканська Республіка

Місто Хайна відоме як одне з найбільш забруднених у світі, його називають «Домініканський Чорнобиль». Його проблема номер один — це отруєння свинцем від колишнього заводу з переробки свинцево-кислотних акумуляторів, а свинець отруїв близько 90 відсотків жителів міста. Але це не все. Промислові відходи скидаються в річки, що ведуть до моря, а це робить пляжі в Хайні практично непридатними для людей. Там також знаходяться тонни сміття.

5. Острів Хендерсон, група островів Піткерн, британські заморські території

Хоча це об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, цей безлюдний, надзвичайно віддалений острів в південній частині Тихого океану (між Новою Зеландією і Чилі) є, ймовірно, найбільш забрудненим островом в світі. Коли вчені провели там три місяці в 2015 році, вони виявили, що на острові площею 14,4 квадратних миль знаходиться 18 тонн пластикового сміття — це найвища щільність непотребу в світі.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Це пляжі? туди його звозять чи течія приносе?

2019-05-12
Лола
Відповіcти
0

Таке як всі фото з Макухівки а людей темнокожих підставили

2019-05-12
Іра
Відповіcти
0

Який ужас.Пвсля тих красот,що ви показували, тепер страшно вдвойнэ дивится на весь цей жах.

2019-05-12
Оксана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: