Топ-5 найприкольніших комп’ютерних мишок

Багато хто вже звик до того, що мишка — звичайний лазерний пристрій з двома (або більше) клавішами і колесом для прокручування. Здавалося б, ну що ще можна додати до цієї простої конструкції? В принципі, у практичному сенсі нічого додавати і не потрібно, але що стосується дизайну — тут вже найбільш неординарні розуми мають необмежений простір для дій. До чого доводить політ думки дизайнерів комп’ютерних мишок — дивіться у цій підбірці з 5 найбільш неординарних їх творінь.

  1. «Дорожні» мишки, у формі вашого улюбленого авто

Увага, любителі автомобілів! Тепер ви можете подорожувати мережею, тримаючи у руці офіційно ліцензовану точну копію вашого улюбленого авто. Бездротові комп’ютерні мишки «Road Wireless Mice» мають розширення 800 точок на дюйм, що підвищує їх точність, а також можна вмикати фари або вимикати їх, щоб акумулятор довше послугував. При купівлі такої мишки покупець отримує також персональний реєстраційний номер, просто як із справжньою машиною.

  1. World of Warcraft Mouse

Ця мишка не залишить байдужими справжніх поціновувачів цієї відомої гри! Який же Воркрафт без стилізованої мишки? Так само думали і виробники ігрової периферії SteelSeries, коли створювали мишку «SteelSeries World of Warcraft Mouse» для 11 мільйонів своїх відданих користувачів. Для того, щоб відповідати кількості кнопок на ній, потрібну було б мати три руки з усіма пальцями. Правильно — 15 запрограмованих кнопок прикрашають помітну кіборгоподібну зовнішність цього «гризуна», і кожна з них була розроблена спільно з Blizzard спеціально для любителів гри. Розробники напхали у цю бідну мишку всі можливі примочки для геймерів — у тому числі гравці можуть витратити купу часу на підбір для себе найкрасивішого підсвічування, адже перша у світі мишка для Воркрафту має не менше, ніж 16 мільйонів варіантів освітлення з 3 різними рівнями інтенсивності та пульсації.

  1. «Безмікробна» мишка

Бездротова лазерна протимікробна мишка IOGEAR – це покрита діоксидом титана і сріблом нано-структура, яка використовує два механізми, щоб деактивувати ферменти і білки, і перешкоджати виживанню на поверхні миші широкого спектра бактерій, вірусів, грибів і водоростей. Ефективність такого складу корпусу миші була перевірена і доведена в ізольованих умовах, а миша була визнана чудовим інструментом для медичних офісів, бібліотек, шкіл і громадських комп’ютерів взагалі.

  1. Клавіатурна мишка

Якось незвично звучить, але виглядає анітрохи не простіше. «Adesso AKP-170» — це синтез миші і міні-клавіатури, що дозволяє користувачам ноутбуків відчути зручність повнорозмірної зовнішньої цифрової клавіатури у компактній формі. Вона функціонує як цифрова клавіатура, і як оптична мишка.

Міні-клавіатура знаходиться під прозорою кришкою, яка дуже легко знімається. Також у мишці є додаткове коліщатко для більш легкої навігації мережі. Цей гібрид є інноваційним і портативним, він розроблений для мобільних професіоналів.

  1. Конусна мишка

Тих, хто постійно використовує комп’ютерну мишку, ця нова вертикальна модель може шокувати або розчарувати, але фізіологія людини не може бути проігнорована – наші руки природно скручуються на мишці, що враховувалося дизайнером під час розробки «Cone». Крім її форми, нічого не змінилося. Нова модель використовує ту ж сенсорну технологію, як і звичайні комп’ютерні мишки, також сумісна із Bluetooth.

Як бачите, така звична річ, як комп’терна мишка, може відрізнятися не лише кольором, розміром чи кількістю клавіш. Вона може бути зовсім не схожою на ту, яка зараз лежить на вашому столі.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

З нетерпінням чекаю,що ж буде за наступна підбірка – такі вони цікаві і пізнавальні. Багато ідей для подарків друзям

2019-06-07
Нікос
Відповіcти
0

Навішо ті тиші на планшета і ноутах і так норм працювать. Навішо ці аксесуаври додаткові та ще й дорогі.

2019-06-07
Ларка
Відповіcти
0

Для чого оці понти,щоб дорожча була і все. А суть то не міняються,з бацилами вона чи без,машинка чи круг…Яка разниця?))))

2019-06-07
Чіка
Відповіcти
0

Безмікробна мишка це якийсь прикол. Якшо люди її тореаються, то там полюбе є мікроби.

2019-06-07
Ната
Відповіcти
0

Вау!!!І я шось похоже хочу!!! Вони ж класні такі. Є замовлення на свята)))

2019-06-07
Настюшка
Відповіcти
0

Кажеться, що конусна мишка може буть удобна,ну я сумніваюся.

2019-06-07
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: