Топ-5 найкрасивіших місць України, які варто відвідати

Насправді Україна — дивовижна країна з багатим туристичним потенціалом. Тут є на що подивитися: і гори, і водоспади, і тепле море, і безкраї степи, і зелені ліси. Пропонуємо за допомогою нашого огляду вирушити у віртуальну екскурсію найцікавішими місцями України.

1. Озеро Лемурійське — «Мертве море» на півдні України

У Херсонській області біля села Григорівка є унікальне рожеве озеро з ропою, яке має лікувальні властивості. У літрі води з Лемурійського озера міститься на п’ятьдесят грамів більше солі, ніж у воді з Мертвого моря.

2. Сахара по-українськи — Олешківські піски

Одна з найбільших пустель на європейському континенті, що розкинулася в Цюрупинському районі Херсонської області. Її пісок може нагріватися у спеку до 78 градусів.

3. «Венеція» у Вилково

Унікальне містечко на воді, розташоване у місці, де Дунай впадає в Чорне море. Тут можна спуститися на човні по Білгородському каналу і проплисти по каналу Лілій.

4. Водоспад Шипіт

Водоспад, висотою 14 метрів, розташований у глибокій ущелині річки Пилипець на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава» Карпатського регіону. Починаючи з дев’яностих років, сюди в липні кожного року з’їжджаються хіпі та представники інших субкультур, як з України, так і з-за кордону, на неформальний фестиваль, який завершується святом Івана Купала.

5. Дендропарк «Софіївка», Умань

Чудовий парк і дуже романтичне місце! Одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX ст.

Якщо вам здається, що в Україні, крім Карпат і моря, більше нікуди поїхати — ви дуже помиляєтеся. Наступного разу, перш ніж вирушати на відпочинок до Європи або теплі країни, радимо вам звернути увагу на найкрасивіші місця України, які також варті відвідування.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

А Бакота ?

2019-05-18
Відповіcти
0

Блін – мертве море…клас. Ну це фотошоп,не вірю,що воно розове.

2019-05-17
Ларка
Відповіcти
0

Це правда, рожеве

2019-05-18
0

Олешківські піски- краса нереальна!

2019-05-17
Лола
Відповіcти
0

У Венецію не попаду,хоч би у Вилково побувать.

2019-05-17
Свєта
Відповіcти
0

Це в Україні???Нічого собі Сахара)

2019-05-17
Таня
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: