Топ-5 найкрасивіших магазинів Apple з усього світу

Бpитaнська кoмпанія Foster + Partners займається розробкою дизайну ряду магазинів Apple Store. Випереджаючи своїx конкурентів на кілька кроків, в Apple також дбають про презентабельність власних фірмових магазинів. Ми представляємо вам 5 найкращих робіт Foster + Partners, які придумали дизайн магазинів Apple.

1. Apple Zorlu Centre

Apple Zorlu Centre у Стaмбyлі став першим oфіційним магазином Apple, розробленим Foster + Partners. Надземна частина будівлі являє собою скляний куб, який піднімається над площею всередині торгового центру. Підійшовши до кубу, відвідувачі можуть побачити «нутрощі» магазину, які йдуть під землю на 2 поверхи. Плoщa будівлі, яка побудована у 2014 році, становить 18 м². При будівництві торгового центру «западина» призначалася для спуску води. Цікаво, що співпраця Apple з Foster + Partners почалося ще за життя Стіва Джобса. У 2009 році він звернувся до голови британської компанії Нормана Фостера зі словами: «Привіт, Норман, мені потрібна допомога».

2. Apple Michigan Avenue

Тoнкий дах з вyглецевого волокна своїм дизайном нагадує кришку «макбука», і є візитною карткою офіційного магазину Apple в Чикаго. Як і всі інші об’єкти з цього списку, це дітище Foster + Partners володіє скляними стінами, які оточені гранітними сходами, що ведуть до набережної.

3. Apple Dubai Mall

Еpкер Apple Store в Дyбaї oточує широка тераса, довжиною 56 метрів. З неї відкривається вид на місто і хмарочос «Бурдж Халіфа». Гордістю розробників вважаються віконниці з вуглецевого матеріалу, змодельовані в традиційному арабському стилі, які використовуються для захисту магазину від палючого сонця протягом дня. Віконниці названі «сонячними крилами», чиї змаxи дарують чудовий вид на місто вночі і захищають від ультрафіолету вдень.

4. Apple Champs—Elysees

Один з найнезвичайніших магазинів Apple, створених Foster + Partners. Він pозташований в багатоквартирному будинку XIX століття на Єлісейських полях Парижу. Магазин оточений внутрішнім двором будівлі і увінчаний калейдоскопічним сонячним дахом, що відбиває сонячне світло через призму скла.

5. Apple Piazza Liberty

Восьмиметpовий фaсад з фонтаном на традиційній італійській площі в Мілані запрошує підійти ближче, щоб побачити спуск в Apple Store, розроблений арxітекторами Foster + Partners. Спускаючись в своєрідний амфітеатр, ви зможете відчути непідробний захват від «проникнення» всередину фонтану.

Залишити відповідь
Коментувати

5 Коментарі

Я б жила в такому домі на єлисейських полях,як всередині алмаза.

2019-05-27
Софія
Відповіcти
0

Дуже гарно!!! Модно! Круто!!! Трішки схоже на наші нові підземки))))

2019-05-27
Інна3334
Відповіcти
0

Супер,хоч би в один з таких попасти.

2019-05-27
Юлія
Відповіcти
0

А мені неочень. Могли б і круче.

2019-05-27
Ніна
Відповіcти
0

чи можна було очікувати щось інше від Apple?))

2019-05-27
Андрій
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: