Топ–5 найбільших платників податків на Полтавщині

2

Державна податкова інспекція у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області надала кореспонденту «Трибуни» список найбільших платників податків полтавський підприємств за 2012-2014 роки.

Виявилося, що найбільше податків платить ПАТ «Завод «Лтава», за ним йде ПАТ «Полтавський завод медичного скла», потім ТОВ «Нова Пошта», на четвертому місці стоїть ПАТ «Полтавакондитер» і останнє місце рейтингу займає ТОВ «Агрозахист Полтава».

6cb77567461b

Фото: poltava.to

ПАТ «Завод «Лтава»

Працівники заводу займаються розробкою та виготовленням електричних з’єднувачів, комутаційних виробів, контактних пристроїв та з’єднувальних розеток  для мікроелектроніки.

zavod_medicinskogo_stekla

Фото: mycity.poltava.ua

ПАТ «Полтавський завод медичного скла»

Завод виготовляє медичне скло марки УСП-1 першого гідролітичного класу, спеціалізується на виробництві склотрубки та виробів з неї: ін’єкційних медичних ампул, спарених і вакуумного наповнення; інсулінових флаконів для антибіотиків місткістю 5 мл, 10 мл, 15 мл, 20 мл; мірного лабораторного посуду.

nova_poshta_biruzova

Фото: mycity.poltava.ua

ТОВ «Нова Пошта»

Діяльність ТОВ «Нова Пошта» — це перевезення та доставка вантажу по всій території України.

Як зазначається на сайті «Нової Пошти», компанія має понад 2500 відділень у всіх регіонах України, більше 2500 автомобілів, 36 сучасних сортувальних терміналів, близько 16 000 кваліфікованих фахівців, понад 60 млн відправлень на рік, більше 350 кас, що здійснюють грошові перекази, сучасний логістичний комплекс площею 4000 кв. м.

Зокрема, у Полтаві є 11 поштових відділень, 2 вантажних та 1 міні-відділення.

fabrika_dominik

Фото: mycity.poltava.ua

ПАТ «Полтавакондитер»

ПАТ «Полтавакондитер» надає широкий асортимент кондитерських виробів, який постійно поповнюється все новими й новими розробками. Компанія виготовляє більше 200 тон продукції на добу.

sem

Фото: polytika.ru

ТОВ «Агрозахист Полтава»

ТОВ займається продажем насіння, добрив, засобів захисту рослин оптом і вроздріб та співпрацює з такими всесвітньо відомими виробниками, як: «Сингента», «Байєр Кроп Саєнс», «Дюпон», «Нюфарм», «ФМС», «Самміт-Агро», «Піонер насіння Україна» , «Мактешим» та іншими.

Наталя Гостило

21 жовтня 2018
20 жовтня 2018
19 жовтня 2018